فرابین پندار ، طراحی سایت در تبریز ، سئو وب سایت

1397
مطالب مرتبط
تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل


تبلیغات در گوگل چیست ؟

تبلیغات در گوگل (Google AdWords) به سرویس آنلاین گوگل گفته می شود که به بازاریابان اینترنتی این اجازه را می دهد تا با رقبای خود در دنیای تجارت رقابت کرده و تبلیغات خود را در نتایج جستجوی گوگل در بالاترین جایگاه نمایش دهند. تبلیغات آنلاین گوگل بر اساس کلمات کلیدی انتخابی مدیران وب سایت ها و همچنین جستجوی کاربران نمایش داده می شود. گوگل ادوردز به مثابه یک حراجی است. شما باید بودجه و پیشنهاد خود را در هنگام ثبت نام مشخص کنید. از آنجاییکه گوگل می خواهد درآمد خود را به بالاترین حد ممکن برساند، تبلیغات وب سایتی را نمایش می دهد که بیشترین پیشنهاد را برای آن کلمه کلیدی داده است. در صورتی که تبلیغات شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد، هزینه ی پرداختی که بابت هر کلیک کاربر ( CPC ) از بودجه ی شما کسر می شود کمتر از تبلیغاتی است که کیفیت مناسبی نداشته باشد.

s

پرداخت هزینه فقط به ازای کلیک !

پرداخت هزینه به ازای هر کلیک کاربر در تبلیغات گوگل بر اساس کیفیت صفحه فرود (Landing Page) مشخص می شود. صفحات بهتر وجوه کمتری پرداخت می کنند.

فعال سازی در مدت 15 دقیقه !

فعال سازی و بالا آمدن وب سایت با تبلیغات گوگل می تواند در عرض 15 دقیقه با کلمات کلیدی بی شمار به لینک اول گوگل راه یابد و باعث شود کسب و کار صاحبین تجارت ها رونق یابد.

محاسبه سریع و آسان نرخ سود

صاحبین تجارت ها با تبلیغات در گوگل از همان لحظه اول که تبلیغات گوگل شروع می شود می توانند سود خود را به صورت تقریبی محاسبه نمایند.

هدف گیری مخاطبان بالقوه

تبلیغات در گوگل هدفمند است یعنی فقط زمانی که مخاطبین با وارد کردن کلمات کلیدی مربوط به محصولات شما روی تبلیغات کلیک کرده و وارد وب سایت شما می شوند .

تبلیغات در گوگل رایگان بوده و تا زمانی که کاربر بر روی تبلیغات شما کلیک نکند ملزم به پرداخت هیچ هزینه ای نیستید. کلیک تکراری نیز محاسبه نمیشود.

پرداخت هزینه فقط به ازای کلیک !

پرداخت هزینه به ازای هر کلیک کاربر در تبلیغات گوگل بر اساس کیفیت صفحه فرود (Landing Page) مشخص می شود. صفحات بهتر وجوه کمتری پرداخت می کنند.

رشد رتبه شما در رتبه بندی گوگل

با تبلیغات در گوگل می توانید رنک سایت خود را ارتقا داده و به جایگاه بهتری در موتور جستجوی گوگل برسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت