اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

3 خرداد 1399
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
سئو خارجی

سئو خارجی


سئو خارجی چیست و چرا مهم است ؟

سئو خارجی قدم بعدی در انجام پروسه سئو می باشد . همانطور که در مقاله سئو داخلی شرح دادیم ، پروسه سئو در حالت کلی در دوبخش سئو خارجی و سئو داخلی خلاصه می شود .

امروز قصد داریم تا سئو خارجی را به شکل کامل و جامع توضیح دهیم . سئو خارجی شامل مراحل دوم سئو است که توسط وب مستر باید انجام شود . سئو خارجی نسبت به سئو داخلی پروسه حساس تری می باشد چرا که هرگونه بی احتیاطی در این مرحله باعث شکست سایت خواهد شد .

متاسفانه یک از مواردی که در طی پروسه سئو خارجی انجم می شود ساخت بک لینک های مفید برای سایت می باشد که کنترل تمام این بخش در دست وب مستر نمی باشد .

درواقع سئو خارج سایت می تواند تا حدودی اما نه کاملا توسط سایر رقبا نیز بصورت مخرب برای سایت انحام شود .

سئو خارجی شامل چندین مرحله می یاشد که وب مستر با توجه به شرایط وب سایت و با توحه به آنالیز رقبای خود برای وب سایت خود انجام می دهد .

ساخت بک لینک فقط یکی از مثال هایی بود تا با مفهوم سئو خارجی آشنا شویم . اگر در رابطه با مفهوم بک لینک اطلاعات کافی ندارید می توانید مفاله بک لینک چیست را مطالعه فرمائید .

سئو خارحی زمانی انجام می شود که سئو داخلی سایت تمام انجام شده و عیب و ایراد های احتمالی ان در حد توان رفع شده است .

پس از این مرحله نوبت به سئو خارجی می رسد .

سئو خارج چند درصد از سئو سایت را تشکیل می دهد ؟

درواقع سئو خارج سایت یک فرآیند بلند مدت است که باید مرتبا توسط وب مستر انجام شود و نتایح ان به صورت دوره ای مورد بازبینی قرار گیرد .

به کمک ابزار هایی مثل ابزار گوگل کنسول ما توانایی این را خواهیم داشت تا وضعیت کلی سایت را مورد بررسی قرا دهیم . مخصوصا بک لینک هایی که برای وب سایت ایجاد شده است باید تماما توسط وب مستر بررسی شود تا در صورت ایجاد هر گونه لینک مخرب توسط رقبا ، توسط ابراز های موجود این لینک ها حذف شده و اعتبار سایت را کاهش ندهند .

درواقع مانی که سایت ما در بین رقبا قصد قد علم کردن دارد باید اعتبار کسب کنند به همین دلیل ما از بک لینک ها استفاده می کنیم تا برای خود اعتبار دریافت کنیم .

اما این اعتبار اگر از جای نامناسب باشد متقابلا می تواند به همان درصد تاثیر منفی برای سایت داشته باشد که این یک کلید برای رقبا می باشد تا علیه شما فعالیت کنند .

سئو خارجی شامل چه فعالیت هایی می باشد ؟

ساخت لینک های خارجی

وبلاگ نویسی

رپرتاز آگهی

پست مهمان

انشار مقاله و فعالیت در شبکه های احتماعی

خرید و ایجاد بنر های تبلیغاتی

و فرایند هایی مشابه که سئو کار سایت شما با توجه به نوع فعالیت رقبا و بازدهی سایت شما طی زمان بندی مناسب برای سایت شما انجام خواهد داد .

همانطور که گفته شد پروسه سئو خارج سایت یک روند بسیار حساس می باشد و باید حتما توسط سئو کار حرفه ای صورت گیرد به همین دلیل همواره در این مورد با سئو کاران حرفه ای و با تجریه همکاری نمائید .

شرکت فرابین پندار ، سئو و بیهنه سازی تا صفحه اول گوگل ، اماده همکاری با کارفرمایان محترم در زمینه سئو و بهینه سازی انواع سایت

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت