اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

19 تیر 1398
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت


در موضوع سئو و بهینه سازی سایت در ابتدا باید بدانیم که امروزه صاحبان کسب و کار های مختلف اگر مقداری  دانش اولیه در رابطه با تبلیغات و شیوه های  تبلیغات  داشته باشند حتما متوجه هستند که تبلیغات  امروزه  هزینه های بسیار زیادی در بر دارند. یکی از  بهترین راه های  نشان دادن کسب و کار ها  به دیگران تبلیغات از  طریق  وب سایت است.اما سوال مهم اینجاست که چه وبسایتی ؟!..

مسلما می توان در سایر  وب سایت ها   تبلیغات کرد اما  آیا بهتر نیست خودمان یک وب سایت داشته باشیم ؟و خودمان ,خودمان را تبلیغ کنیم ؟البته این تبلیغات شرایط و قوانین خود را دارد  و مدتی زمان بر  است ,اما بهترین  و دائمی ترین  و ساده ترین  راه تبلیغات است.شاید بپرسید چگونه؟ زمانی که یک وب سایت متولد می شود فقط وجود آن بر روی اینترنت کافی نیست ,باید فکر  ادامه کار  را  هم کنیم , در این جا ست که سئو و بهینه سازی سایت مطرح می شود.

مرحله بهینه سازی

زمانی که وب سایت در مرحله ی بهینه  شدن قرار  می گیرد در واقع  شروع بهره برداری از وب سایت آغاز می شود .ما  باید خودمان را نشان دهیم  . باید انقدر بهتر باشیم که جزو ده نفر   اول باشیم یعنی جزو ده سایت اول باشیم .این بهتر شدن یک سری  شرایط و قوانین دارد که به آن قوانین  سئو یا بهینه سازی سایت گفته می شود .

و می توان با رعایت این قوانین بین المللی وب سایت خود را سئو کنیم .سئو شامل چندین مرحله  است.گام اول مربوط به برنامه نویسی می شود .چرا که در وهله ی اول باید وب سایت ها با اصول های استاندارد  که برای سئو باید رعایت شوند  کد نویسی کد نویسی شده باشند تا بهترین نتیجه از پروسه سئو و بهینه سازی سایت حاصل شود.

در گام دوم باید ببینیم  کدام کلمات را می خواهیم بهینه کنیم یا در واقع سئو کنیم که  در واقع به این کلمات کلمات کلیدی گفته می شود.در واقع می خواهیم کاری کنیم که زمانی که کاربر در اینترنت مطلبی را در ارتباط با این کلمات کلیدی جستجو می کند  وب سایت ماهم داخل  نتایج جستجو باشد.و هدف این  است که داخل  ده نتیجه اول باشد. کلمات کلیدی و پروسه ی انتخاب  این کلمات یک مرحله بسیار مهم است که با پیشنهاد کارفرما  و بررسی و اعلام نتیجه نهایی توسط  مجری  پروژه  به مرحله  اجرا می رسد  .

انتخاب کلمات کلیدی

پروسه انتخاب کلمات کلیدی  یک مرحله بسیار مهم  است که شرکتی که این مسئولیت را بر عهده می گیرد  حتما باید کلمات کلیدی  اصولی را با ابزارهایی که دارد  بررسی و در  نهایت  آن  ها را برای سایت انتخاب کند  پس از این مرحله   هم باید در  رابطه با محتوای درست با این کلمات کلیدی کار کنیم  مطالبی که تولید می شود باید شرایط خاصی داشته باشند,نحوه ی استفاده از کلمات کلیدی در محتوا و محل درست به کار بردن آن ها  بسیار حائز اهمیت  است  و مجری پروژه باید بسیار متخصص باشد  در نهایت  یک  مرحله  تبلیغات  کلیکی هم  و جود  دارد.

در بحث سئو و بهینه سازی سایت هر  وب سایت  برای  اینکه  اعتبار خود را  بالا ببرید و در قبال  آن  اعتبار دریافت کند باید  کاری به نام لینک  سازی انجام  دهد که در اصطلاح  به این کار   ساخت  بک لینک   می گویند  که آدرس   وب سایت  ها  یا صفحات  خارجی  از وب سایت  ها  با شرایط  خاصی   و در داخل سایت های  خارجی  درج می شوند  البته این مرحله باید  در آخر  کار صورت   گیرد و یک  مسئله  بسیار  حساس است  چرا که در عین حال  که می  تواند  مفید باشد  , چندین  برابر می  تواند  مخرب  باشد  و وب سایت  ها  را با نمرات   منفی مواجه  کند .بسیاری  از سایت ها به دلیل عملکرد  نادرست در این  زمینه ضربه های  بسیار ی خورده اند. که بحث  ساخت بک لینک  یک موضوع  بسیار مفصل است .

در نهایت در سئو و بهینه سازی سایت مجری سئو موظف است پس از اتمام تمام مراحل اولیه  به طور مکرر  وب سایت  کار فرما را  بررسی  کند  چرا که  هم   رقبا  در حال    کار    روی وب  سایت  هایشان  هستند و مسلما  وب سایت های رقیب   راهم  بررسی   می کند  و هم چنین   افرادی  هستند که می توانند به سادگی   اعتبار   وب سایت   ها را   نتایج  گوگل   شوند    و جلو گیری   از این  مشکلات  کار  یک  شرکت متخصص  در زمینه   سئو می باشد .


فرابین پندار تبریز – طراحی سایت در تبریز – طراحی سایت – سئو سایت – پشتیبانی سایت – طراحی اپلیکیشن

با ما در تماس باشید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت