اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

23 تیر 1399
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
ساخت سایت

ساخت سایت


ساخت سایت

ساخت سایت یا همان طراحی سایت ، می تواند برای کارهای مختلفی صورت گیرد . ساخت سایت اصولا به معنای تاسیس یک فضای کاری در دنیای اینترنت در کنار سایر رقبا و همکاران است تا بتوانیم کسب و کار خود را در زمینه تجارت آنلاین نیز توسعه دهیم .

خوشبختانه در حال حاضر کشور ما در برهه مناسبی از توسعه فضای اینترنتی قرار دارد و مناسب ترین زمان برای وارد شدن به دنیای اینترنت است . زمانی که کسب و کارها وارد دنیای اینترنت می شوند فرصت دیده شدن توسط مخاطبان بسیار زیادی را دارند .

طراحی و برنامه نویسی حرفه ای انواع وب سایت ، سئو تا صفحه اول گوگل

0914-1090213

یکی از ویژگی های اصلی ساخت سایت امکان بازدید توسط مخاطبان جدید تر و بسیار بیشتری است . در حالتی که کسب و کار ما خارج از فضای اینترنت است توسط مخاطبین مشخصی شناخته می شویم و توسط این مخاطبین به مخاطبین دیگری هم معرفی خواهیم شد .

اما زمانی که در بستر اینترنت هستیم کاربرانی که وارد فضای اینترنت می شوند و به دنبال کسب و کار مرتبط با شما هستند می توانند شما را پیدا کنند و از وب سایت شما دیدن کنند ، خدمات شما را مطالعه کنند و یا محصولات شما را خریداری کنند .

البته این دیده شدن شما توسط سایرین مخاطبین می تواند بهتر صورت گیرد ، و مجموعه کارهایی روی وب سایت صورت می گیرد تا مجموعه مخاطبان بیشتری بتوانند وارد سایت شوند . در واقع هدف از ساخت سایت دیده شدن توسط مخاطبان بیشتر است . اما این ذهنیت را باید داشت که صرفا ساخت سایت و داشتن یک وب سایت ما را به دیگران نشان نخواهد داد .

طراحی یک وب سایت تنها مقدمه ای بر شروع کارها و موفقیت هاست .صرفا داشتن یک سایت نمی تواند ما را به مخاطبان ملیونی نمایش دهد . زمانی که ما کسب و کارا ها را شروع می کنیم مسلما برای بهتر دیده شدن نیاز به تبلیغات داریم . این تبلیغات می تواند در قالب اگهی ، تراکت و هرچیزی باشد .

در دنیای اینترنت راه های تبلیغاتی بسیار زیاد است و البته در حال حاضر یهترین راه برای تبلیعات هم اکنون تبلیعات در وب سایت های معتبر و پربازید در اینتزنت می باشد .

مسلم است که این کار هم هزینه خود را خواهد داشت اما نکته ای که وجود دارد این است که میزان بازدهی تبلیعات در فضای اینترنت بسیار بالاتر است و به همین دلیل بسیاری از کسب و کارها هم اکنون در حال ورود به دنیای وب سایت هستند .

ساخت سایت چگونه می تواند در رشد کسب کار موثر باشد ؟

همانگونه که گفته شد یکی از مهم ترین موضوعات در بحث ساخت سایت مدیریت یا اصطلاحا بهینه سازی ان است . ساخت سایت می تواند برای هر مواردی باشد . برای مثال ما یک فروشگاه محصولات ابزار صنعتی داریم و این فروشگاه یک فروشگاه فیزیکی در داخل شهر و در منظقه ای خاص می باشد که مشتریان به صورت حضوری در فروشگاه حضوریافته و محصولات خود را خریداری می کنند .

این مشریان ممکن است از هرجایی در مغازه حضور یابند ، اما در بهترین حالت و 90 درصد مواقع این مشتریان از شهر خود ما هستند و احتمال اینکه از سایر شهر ها مشتری به ما مراجعه کند تنها 5 درصد است . زیرا مسافت زیادی باید جهت دسترسی به محصولات ما و مشاهده و خرید انها طی شود . پس بهترین راه خرید از شهر خودشان است .

اما وقتی موضوع ساخت سایت پیش می آید تمام این ورق ها بر می گردند .ما یک وب سایت فروشگاهی طراحی می کنیم و داخل ان محصولات خود را با جزئیات کامل ارائه می نمائیم . در این حالت مشتریانی که قصد خرید از ما را دارند نیازی به طی مسافت های طولانی تا خریدن محصول ما ندارند و می توانند به راحتی با وارد شدن داخل سایت تمامی محصولات تولیدی و قابل فروش توسط ما را مشاهده کنند . به راحتی جزئیات را مشاهده کنند و در صورت تمایل از طریق پرداخت انلاین محصولات خود را خریداری کنند و نهاینا درب منرل تحویل بگیرند .

این تنها بخشی از عمده محدودیت هایی است که ساخت سایت و داشتن یک وب سایت فروشگاهی از میان برمی دارد . برای مثال موضوع دیگری بحث زمان است . شما در صورت داشتن یک فروشگاه فیزیکی مسلما ساعات کاری مشخصی دارید و نمی توانید تمام ساعات روز را در مغازه باشید و مسلما شب هنگام مغازه را تعطیل و به سراغ کارهای خود خواهید رفت .

اما زمانی که فروشگاه شما در بستر اینترنت است محدودیت زمانی برای شما معنایی ندارد و کاربران می توانند در هر ساعتی از شبانه روز که نیاز بود وارد وب سایت شوند و از شما خرید کنند .

این مثالی برای سایت های فروشگاهی بود که می توان از طریق آن محدودیت های بسیار بزرگی را برداشت .

بهینه سازی سایت

مهم ترین موضوع در طراحی و برنامه نویسی وب سایت ها ( ساخت سایت ) همان موضوع بهینه سازی است که تا چه میزان می توان وب سایت ها با شرایط بهتری به کاربران نمایش داد . برای مثال زمانی که کاربران در اینترنت به دنبال خرید یک ابزار صنعتی هستند چند درصد احتمال دارد تا وب سایت شما را هم ببینند ؟ این احتمال را می توان با کارهای تکنیکال که اصطلاحا سئو نام دارد تا حد زیادی افزایش داد .

این بهینه سازی همان بار اصلی تبلیغات است . زمانی که می خواهیم خودمان خودمان را تبلیغ کنیم نیازمند سئو و بیهنه سازی هستیم . در صورت نبود سئو شانس دیده شدن توسط سایر کاربران بسیار کم است و این بهینه بودن وب سایت هاست که ما را به مخاطبان ملیونی از سراسر دنیا نشان خواهد داد و در نتیجه توسعه کسب و کار را محقق خواهد کرد .

البته موضوع بهینه سازی موضوعی بسیار تخصصی است و ما در مقالات مربوط به سئو به وفور در رابطه با این موضوع بحث نموده ایم .

شما عزیزان جهت مشاوره ، طراحی و یا بهینه سازی انواع وب سایت می توانید با شرکت فرابین پندار همکاری نمائید . برای کسب اطلاعات بیشتر یک جلسه مهمان ما شوید .

باتشکر

فراین پندار

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت