اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

3 مرداد 1398
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
طراحی سایت آتلیه و عکاسی

طراحی سایت آتلیه و عکاسی


امروزه یکی از شغل هایی که بسیار نیاز به دیده شدن دارند عکاسی و آتلیه است. در گذشته عکاس ها و آتلیه ها بیشتر در بستر روش های سنتی عمل میکردند و اگر مشتریان هنگام مراجعه تقاضای نمونه کار داشتند این نمونه کارها در بستر آلبوم های کوچک و بزرگ در اختیار مشتری قرار می گرفت که معایب خود را داشت .اما اکنون گزینه ی بهتری به نام طراحی سایت آتلیه و عکاسی وجود دارد.

در بستر سنتی عکاس یا صاحب آتلیه مجبور بود آلبوم ها یا ژورنال های بزرگ را به مشتری تحویل دهد که گاها مشتری این آلبوم ها را با خود به منزل یا محل کار می برد و برای مشتریان و مراجعه کنندگان بعدی مشکل تراشی می شد.

هم چنین دسته بندی کردن این آلبوم بسیار کار سخت و زمان بری بود و علاوه بر این ها مسئله نگهداری در جای مناسب و مراقبت هم که جای خود داشت.

وقتی از طراحی سایت آتلیه و عکاسی حرف می زنیم تمام این مشکلات از میان برداشته می شود.

چه نکاتی در طراحی سایت آتلیه و عکاسی مورد نظر است؟

در طراحی سایت آتلیه و عکاسی موضوع اول گرافیک و ظاهر است. عکس از جمله قسمت هایی است که باید در داخل وب سایت به خوبی قرار گیرد تا جذابیت سایت افزایش یابد اما در طراحی سایت آتلیه و عکاسی این موضوع هزاران برابر مهم تر است و اولین نوع وب سایت در موضوع گرافیک همین وب سایت عکاسی و آتلیه می باشد.

چرا که کاربران جهت مشاهده ی نمونه کارهایی می آیند که در آن ها فقط کیفیت و تکنیک های عکس برای آن ها مهم است.

امکاناتی که در طراحی سایت آتلیه و عکاسی میتوان درنظر گرفت:

معرفی و سوابق کاری دفتر عکاسی قبل از هر چیز میتواند جزئی از وب سایت ما باشد تا سوابق کاری ما برای مشتری روشن باشد.

مهم ترین موضوع در طراحی سایت آتلیه و عکاسی مسلما نمونه کارها هستند و درواقع قصد اصلی از طراحی سایت آتلیه و عکاسی  بیشتر روی این موضوع تمرکز دارد.

نمونه کارهای ما حتی باید بسیار مناسب دسته بندی شوند . چرا که بخش بندی نمونه کارها در این نوع سایت ها هم از اهمیت بالایی برخوردار است.

قرار دادن ویدیوهای نمونه هم می تواند بخشی از نمونه کارهای ما باشد.

در داخل سایت میتوان جهت جذب مشتری و یا اطلاع رسانی , قسمتی هم برای تعرفه های عکاسی , فیلم برداری و … قرار داد.

یک ویژگی مهم که طراحی سایت آتلیه و عکاسی می توان گذاشت  و یا سفارش گیری از مشتریان است که اگر به شکل صحیح پیاده سازی شود باعث صرفه جویی در زمان و هزینه مشتریان ما شده و یک امکان جذاب و مفید برای سایت خواهد بود.

قسمت برآورد هزینه ها هم میتواند در این نوع وب سایت ها قرار بگیرد , به شکلی که مشتری در داخل یک فرم اطلاعات پروژه ای که مدنظر دارد . مثل یک آلبوم با عکس هایی در اندازه هایی خاص , یا سایر موارد را برای ما ارسال کند تا از این طریق بتواند اطلاعات دقیق کسب کند .

در رابطه با عکاسی میتوان مقالات مختلف در زمینه ی کاری در این وب سایت ها منتشر کرد تا کاربران مشتاق به بازدید و مطالعه در وب سایت ما باشند .

در صورت داشتن محصولات جهت معرفی به مشتریان هم میتوانید در داخل سایت این امکان را فراهم کنید . در نهایت در بستر کلی سایت می توانید خدماتی که ارائه می کنید را به مشتریان خود ارائه کنید تا گاهی در جهت اطلاع رسانی هرچه بهتر بردارید .شرکت فرابین پندار در زمینه طراحی سایت آتلیه و عکاسی آماده ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی بوده و میتوانید از طریق تماس با شرکت از راهنمایی های لازم برخوردار شوید.


فرابین پندار تبریز – طراحی سایت در تبریز – طراحی سایت – سئو سایت – پشتیبانی سایت – طراحی اپلیکیشن

با ما در تماس باشید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت