اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

1 تیر 1399
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی


طراحی سایت آژانس مسافرتی

سیستم طراحی سایت آژانس مسافرتی باید به گونه ای باشد که کاربران بتوانند به راحتی نسبت به دریافت خدمات مورد نظر از سایت آژانس مسافرتی استفاده کنند . معمولا سایت آژانس مسافرتی به گونه طراحی می شوند تا دایره خدمات رایگان زیادی را به کاربران ارائه کنند .

امروزه پیشرفت تکنولوژی را می توان در همه زمینه ها به وفور مشاهده کرد و آژانس های مسافرتی که ارائه دهنده خدمات در زمینه بلیط های مسافرتی و تورها می باشند نیز از این قاعده مستثناء نیستند.

برخی از آژانس های مسافرتی اقدام به چاپ و پخش بروشورهای تبلیغاتی در مرکز شهرها می کنند که به دلیل عدم علاقه افراد برای خواندن تبلیغات کاغذی باعث هدر رفت هزینه خود می شوند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی خرید و رزو بلیط بسیار آسان تر از زمان گذشته می باشد و حتما برای خرید بلیط هواپیما و قطار به آژانس های مسافرتی زیادی مراجعه می کنید تا از خدمات ارائه شده توسط دفاتر آژانس مسافرتی اطلاعات لازم را کسب نمایید.

افراد زیادی به دلیل نداشتن وقت کافی و دوری از ترافیک های سنگین تمایلی به سر زدن به همه آژانس های مسافرتی را ندارند و ترجیح می دهند در فضای مجازی نسبت به دریافت خدمات مورد نظر اقدام نمایند.

در همین راستا آژانس های مسافرتی اقدام به راه اندازی سایت و اپلکیشن موبایل برای شرکت مورد نظر خود نموده اند تا خدمات ارائه شده و قیمت آنها را در معرض نمایش قرار دهند.

برای مسافرانی که به سابقه و اعتبار آژانس مسافرتی توجه نمی کنند مشکلات زیادی در سفر ایجاد می شود .
شرکت طراحی سایت فرابین پندار خدمات طراحی سایت برای آژانس های مسافرتی را به شرح ذیل دسته بندی می کند:

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت مهاجرتی

طراحی سایت گردشگری خارجی

طراحی سایت توریستی

طراحی سایت گردشگری داخلی

طراحی سایت آژانس هوایی

و…

موارد ذکر شده تنها بخشی از خدمات طراحی سایت برای آژانس های مسافرتی می باشد.
با طراحی سایت آژانس مسافرتی می توانید تورهای پکیچ مسافرتی را که در حال حاضر ارائه به مشتریان هستید را معرفی نمایید تا آنها با خواندن دقیق مقالات و تصاویر به اشتراک گذاشته شده از تمامی جزئیات مربوط به آن ها اطلاع حاصل نمایند.

امکانات تخصصی در طراحی سایت آژانس مسافرتی

امکانات تخصصی که برای آژانس های مسافرتی به کار می رود به شرح زیر می باشد :

امکان پرداخت آنلاین هزینه سفر

امکان انتخاب محل و نوع آپارتمان

امکان انتخاب شهر و کشور محل مورد نظر

امکان عضویت در سایت و داشتن پنل کاربری اختصاصی

امکان انتخاب وسیله حمل و نقل مورد نظر

امکان نمایش آنلاین و به روز قیمت تورها

امکان قرار دادن مقاله و محتوای مناسب

امکان قرار دادن عکس و فیلم های گردشگری مربوط به مکان های تفریحی

به یاد داشته باشید که در ارائه مقالات و اطلاعات همواره اطلاعات صحیح و درستی را در اختیار مشتریان قرار دهید چرا که افزایش مشتریان شما را در پیش خواهد داشت .

همواره نداشتن وب سایت امروزه سوالاتی را در ذهن کاربران ایجاد می کند که آیا این آژانس مسافرتی مورد اعتماد هست؟ هزینه های ارائه شده در چه بازه ی می باشد؟پرسنل شرکت مورد نظر از سابقه کاری مفید برخوردار هستند و…

در واقع با داشتن طراحی وب سایت مسافرتی می توانید پروانه کسب و افتخارات کسب شده را در دید همگان قرار دهید تا اعتماد کاربران را به آژانس خود جلب نمایید.

همچنین با طراحی قسمت نظرات می توان از تجربیات مشتریان در این زمینه اطلاعات لازم را به دست آورد و با ارائه راه حل هایی کمبود های موجود در ارائه خدمات را برطرف نمود.

بخش مهم در طراحی سایت های مسافرتی امکان بارگذاری مدارک برای صدور بلیط می باشد تا کاربران تنها برای دریافت بلیط به آژانس مسافرتی مراجعه کنند.

به یاد داشته باشید حتی معروف ترین آژانس های مسافرتی نیز برای بالا بردن کیفیت و گسترش خدمات ارائه شده نیاز به حضور در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دارند.

آژانس های مسافرتی که به این باور رسیده اند تا خدمات خود را در سطح وب گسترش دهند آژانس های موفقی می باشند چرا که می توانند خدمات فروش بلیط و … را به طور اینترنتی و بدون مراجعه حضوری ارائه دهند.

مراجعین به دفتر شما می توانند از طریق ابزار گوگل مپ آدرس سایت شما را به دست آورند و درصورت نیاز از قسمت تماس با، شماره تلفن آژانس را یاداشته کرده و تماس حاصل نمایند.

اگر تمایل داشته باشید می توانید با قسمت طراحی چت آنلاین به سوالات مشتریان خود به طور آنلاین پاسخ دهید و با راهنمایی دقیق آنها باعث جلب رضایت کاربران شوید.

آژانس های مسافرتی معتبر به طور عمده دارای شرایط زیر می باشند :

یک آژانس خوب ومعتبر ابزارهای متنوعی را به کار می گیرد که معمولا اکثر مسافران از آن بی خبر هستند مانند رزو یک صندلی خوب در هواپیما یا تهیه بلیط در لحظه آخر و از همه مهم تر عقد قرارداد با هتل های 5 ستاره که به امکانات تفریحی و رفاهی دسترسی آسانی دارند.

یک وب سایت مسارفرتی معتبر باید ثبت سفارش آنلاین را داشته باشد و بتوان هزینه های لازم را به طور آنلاین پرداخت نمود.

مجموعه گردشگری های معتبر همواره اطلاعات درستی از بهترین زمان سفر به مقصد مورد نظر را برای شما پیشنهاد می کنند بنابراین، اگر می خواهید از اولین نفرهایی باشید که از یک فضای آرام لذت می برند، از مجموعه های گردشگری معتبربهره بگیرید.
آژانس های مسافرتی همواره اطاعات دقیقی از زمان بندی برنامه ها،مسیریابی، اقدامات ارزی، قوانین و مقرارت مقصد مورد نظر و … را دراخیتار مسافران قرار می دهند.

مراکز آژانس مسافرتی که اقدام به طراحی سایت نموده اند چند قدم از رقبای خود برای جذب مشتریان جلوتر می باشند.

مهم ترین ویژگی چنین سایتی شناخته شدن توسط موتورهای جست و جو معرفی آن برای کاربران می باشد. به طور کلی کاربران برای سایت های که در ردیف های اول نمایش داده می شوند اعتماد بیش تری دارند ، مستلزم داشتن چنین وِیژگی های داشتن یک سایت بهینه و سئو شده می باشد.

سئو سایت آژانس مسافرتی

سئو در واقع مجموعه فعالیت های است که باعث بهتر دیده شدن شما در بستر اینترنت و موتورهای جست و جو  شده و شانس شما را برای جلب مشتریان افزایش می دهد.

دفاتر آژانس مسافرتی می توانند با معرفی خدمات خود در موتورهای جست و جو افرادی را که به دنبال دفاتر گردشگری در فضای اینترنت هستند را به سمت خود جذب نمایند.

مجموعه سئوهای داخلی و خارجی می توانند در کنار هم باعث بهتر دیده شدن شما در صفحات اول مرورگرها باشند به شرط آنکه با اصول انواع سئو آشنایی کامل داشته باشید.

سئو خارجی به فعالیت هایی که در خارج از سایت و در جهت بهینه سازی سایت انجام می شود گفته می شود وشامل فعالیت در شبکه های اجتماعی می باشد.

یکی از اهداف مهم و اصلی سئو خارجی لینک سازی می باشد پس پیشنهاد می شود همواره ، لینک های معتبر و با کیفیت بالا را دریافت نمایید.
بهینه سازی خارجی یک فرایند مداوم و پیوسته می باشد و همواره باید متناسب با زمینه فعالیت شما باشد. در مقابل سئو داخلی به کلیه روش هایی گفته می شود که در داخل سایت برای بهینه کردن سایت به کار می رود.

امروزه آژانس های مسافرتی زیادی هستند که در حال سرمایه گذاری در این زمینه هستند و رقابت شدیدی برای کسب رتبه های بهتر بین دفاتر جهانگردی وجود دارد.

برای موفقیت در سئو ابتدا کلمات کلیدی خود را با دقت انتخاب نمایید و سعی کنید در اولین گام با تکیه بر نام شهر خودتان مشتریان بومی و نزدیک را جذب نمایید.

ویدیوها همواره نقش مهمی در سئو سایت دارند و می توانید با قرار دادن ویدیوهای کوتاه و مفید درباره  مناطق گردشگری شهرهای مختلف باعث افزایش اطلاعات کاربران و بازدید کنندگان از سایت شوید .

طراحی وب سایت بهینه

طراحی سایت آژانس مسافرتی موفق نیازمند رعایت اصول و قوانینی می باشد که برای کسب اطلاعات بیش تر در این زمینه می توانید مقالات ارائه شده با این عنوان را مورد مطالعه قرار دهید.

امروزه اکثر کاربران فضای مجازی از گوشی یا تبلت برای دریافت اطلاعات مورد نظر بهره می گیرند و نداشتن سایت ریسپانسیو به معنای از دست دادن واقعی مشتریان می باشد.

پیام ها، متن ها و عکس های خود را از پیش بارگذاری نمایید تا بتوانید کنترل پیام ها را به راحتی بدست بگیرید.

همواره از شرکت طراحی سایت بخواهید که سایت مورد نظر شما را کاملا واکنش گرا یا به اصطلاح ریسپانسیو طراحی نماید تا قابلیت بارگذاری اطلاعات در کلیه ابزارهای جست و جو را داشته باشد.

در طراحی سایت آژانس مسافرتی همانند سایر وب سایت های موفق باید از کدنویسی بهینه بهره بگیرید تا سرعت بارگذاری سایت را افزایش داده و تاثیر زیادی در سئو سایت خواهد داشت.

همانطور که اتاق و محل کار شلوغ باعث سردرگمی کارکنان می شود داشتن یک سایت شلوغ نیز می تواند باعث عدم رضایت کاربران از سایت شود و پیشنهاد می شود برای مطالب خود همواره از دسته بندی های استاندارد استفاده نمایید.

وجود عکس های مناطق مختلف تاثیر زیادی در جذب مشتری خواهد داشت به شرط آنکه از عکس هایی با کیفیت بالا و اندازه استاندارد استفاده نمایید.

اگر در سایت خود به معرفی مکان خاصی می پردازید از قرار دادن عکس های متحرک در بین پارگراف ها خودداری نمایید چرا که باعث حواس پرتی خواننده می شود.

امنیت سایت های آژانس های مسافرتی به دلیل ارائه آنلاین قیمت و همچنین بارگذاری مدارک توسط کاربران باید در حد بالایی باشد تا اعتماد کاربران را جلب نماید.

کلید های اشتراک گذاری اجتماعی را به گونه ای طراحی کنید که پیدا کردن و استفاده از آنها ساده باشد.

توجه داشته باشید برای طراحی سایت خود از رنگ های زننده که باعث اذیت چشم می شوند خودداری نمایند و همواره از سه یا چهار طیف رنگی برای رنگ بندی قالب سایت استفاده نمایید.

هزینه طراحی سایت مسافرتی به دلیل قرار دادن امکانات پیشرفته و متفاوت به طور کلی و ثابت قابل ارائه نمی باشد ولی لازم به ذکر است که قیمت ارائه شده برای طراحی سایت باید در چارچوب معینی ارائه شود.

لازم به ذکر است که هزینه صرف شده برای سایت می تواند در مدت زمان کم تری به یک منبع درآمد خوب برای شما تبدیل شود چرا که امروزه وب سایت ها مانند کارت ویزیت معرف شما می باشند.

با تشکر

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت