اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

4 تیر 1399
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
طراحی سایت آگهی و نیازمندی

طراحی سایت آگهی و نیازمندی


آگهی و نیازمندی

یکی دیگر از زمینه های بسیار جالب و کاربردی که می توان برای آن طراحی سایت کرد ، طراحی سایت آگهی و نیازمندی می باشد . امروزه و حتی از گذشته تبلیعات حرف اول را زده است . آگهی هم نوعی از تبلیغات است . شرکت های بزرگی که از گذشته تاکنون برای تبلیعات هزینه کرده اند و هزاران برابر از تبلیعات خود درآمد داشته اند . این شعار همواره مختص شرکت فرابین پندار هم در زمینه تبلیغات و هم در زمینه سئو به مشتریان خود است :

از هزینه کرد برای تبلیعات نترسید چرا که چندین برابر آن را برداشت خواهید کرد .

09141090213

تبلیعات در بستر فضای مجازی از یک جنبه عمومی مطرح است و از یک جنبه فنی . جنبه عمومی تبلیعات چیست ؟

جنبه عمومی تبلیغات همان طراحی سایت تبلیغاتی و یا استفاده و کمک گرفتن از سایت های تبلیعات است .برای مثال شما یک شرکت تولید محصولات ساختمانی هستید . برای اینکه سایرین را از خدمات و محصولات خود با شرایط خاصی که در نظر دارید مطلع کنید اقدام به ارائه تبلیعات در سایت های تبلیعاتی می کنید .

سایت های تبلیغاتی و آگهی از این نظر برای شما مناسب هستند که از قبل روی این وب سایت ها کار شده است . کاربران زیادی در حال استفاده از خدمات این وب سایت ها هستند . به شکل مناسب شناخته شده اند و روزانه کاربران زیادی جهت دیدن آگهی های موجود در این سایت ها وارد آن می شود .

مسلما وب سایت های آگهی با تعداد بازدید کنندگان خوب هزینه ناچیزی را از شما برای درج آگهی در زمینه های خاص از شما دربافت می کنند . چرا که هدف از طراحی سایت آگهی و نیازمندی در کوتاه مدت و بلند مدت کسب درآمد می باشد . خوشبختانه آگهی و تبلیغات در کشور ما جای مناسبی دارد و می توان در مدت زمان کوتاهی نتیجه مناسبی از آن گرفت .

سایت های تبلیغاتی که هم اکنون در کشور در حال فعالیت هستند بازار کار خوبی هم برای خود ، و هم برای سایر افراد تبلیع دهنده ایحاد کرده اند . و مطمئنا بازهم طراحی سایت تبلیغاتی برای زمینه های مشخص نتیجه بخش خواهد بود .

نکات مهم طراحی سایت آگهی و نیازمندی

سایت های تبلیغاتی و آگهی باید در چارچوب مشخص طراحی شوند . ضمن اینکه نکات مهم در تمام این سایت ها لحاظ می شود که وب سایت های تبلیعاتی همگی آن هارا رعایت می کنند .

معمولا وب سایت های تبلیعاتی در قدم اول برای جذب کاربران زیاد خدمات خود را رایگان ارائه می کنند ، درواقع بدنه اصلی سایت تبلیغاتی کاربران می باشند . عملا بدون کاربران سایت آگهی و نیازمندی بدرد نخواهد خورد . پس هدف و تمرکز باید روی جذب مخاطب باشد .

به همین دلیل سعی بر این می شود تا جذب مخاطبان با نهایت خدمات دهی صورت گیرد .

سایت های تبلغاتی باید در دسته بندی مشخص کار کنند ، اگر دامنه ارائه خدمات بسیاز زیاد باشد مثل سایت هایی همچون دیوار و .. باید حتما موضوع UX یا همان تجربه کاربری صدرصد رعایت شود .

کاربر هنگام ورود به سایت باید بتواند به راحتی ثبت نام کند و در بین منو های مختلف سایت سردرگم نشود و مجبور به ترک سایت نگزدد . این موضوع بسیار واضح است چون زمانی که حتی کاربر به استفاده از سایتی علاقمند هم باشد اما نتواند با سایت تعامل کند حتما سایت را خواهد بست .

به همین دلیل حتما باید راحتی کاربر هنگام استفاده از سایت درنظرگرفته شود . همچنین اولین ورود به سایت نیز بسیار مهم است . شما به عنوان تبلیع کننده داخل سایت می توانید در ابتدای سایت از رنگ و لعاب خوش تر در کنار خبرهای خوب برای کاربران استفاده کنید . خبرهایی مربوط به تخفیف یا خدمات رایگان سایت همواره جذاب هستند .

یکی از مهم ترین مراحل در سایت های اگهی ثبت اگهی می باشد . کاربران باید بتوانند ثبت اگهی خود را در نهایت سادگی انجام دهند . به نجوی که حتی کم اطلاعات ترین فرد هم بتواند فرم های درخواسی جهت ثبت آگهی را تکمیل نموده و آگهی را ثبت کند .

این یکی از مهم ترین موضوعات در طراحی سایت آگهی و نیازمندی می باشد . در واقع سایت تبلغیاتی و آگهی از مهم ترین سایت هایی است که موضوع تجربه کاربری در  آن بیداد می کند .

موضوع مهم دیگری که در طراحی سایت آگهی و نیازمندی باید مد نظر گرفته شود حتما و حتما دسته بندی های مناسب برای سایت است . برامی مثال زمانی که کاربر وارد سایت شد بتواند به راحتی به بخش املاک و یا خودرو ها دست داشته باشد . قراردادن دسته بندی ها در یک مجموعه منظم بسیار مهم است و ضمن اینکه اگر قصد همه جانبگی را داریم باید تمام موضوعات را پوشش دهیم تا کاربران به دنبال ثبت اگهی در سایت دیگری نباشند .

سئو و بهینه سازی سایت ها آگهی و نیازمندی

طراحی سایت آگهی و نیازمندی عملا بدون سئو و بهینه سازی نتیجه خوبی نخواهد داشت . همانطور که گفته شد بدنه و بنیه اصلی سایت های نیازمندی و اگهی کاربران می باشند .

البته اگر قصد شما صرفا درج آگهی توسط خود شما میباشد موضوع متفاوت تر است و سئو و بهینه سازی را باید از جنبه دیگری در نظر گرفت اما اگر هردو سیستم مد نظر است یعنی هم شما در سایت دخالت مستقیم دارید و هم کاربران موضوع بهینه سازی باید در بعد بزرگتری صورت گیرد .

سایت ما مخصوصا در زمینه آگهی و نیازمندی تنها با شناخته شدن توسط سایرین است که نتیجه خوبی را حاصل خواهد کرد . به همین دلیل بیهنه سازی مهم ترین اصل در این سابت ها می باشد .

نکته مهمی که نتیجه تجربه خود ما نیز می باشد این است که ار سئو و بهینه سازی اولیه به خوبی انجام شود بعد ها بهینه سازی در حد بسیار کمی صورت خواهد رفت چرا که سایت توسط سیل وسیعی از کاربران معرفی شده و روزانه تقاضاهای زیادی در سطح خدمات سایت صورت می گیرد .

برداشتن قدم اول در سایت های تبلیعاتی خیلی مهم است . اگر این قدم خوب برداشه شود مطمئنا بهترین نتیجه را خواهیم داشت . خدمات سئو و بهینه سازی جدای از طراحی سایت است و اکثر کارهایی که مربوط به بهینه سازی است و مرتبا باید انجام شود بعد از قرارگیری سایت روی هاست مورد نظر است .

البته بخشی از کارهای سئو و بهینه سازی هنگام طراحی سایت صورت خواهد رفت اما کارهایی روتینی که مرتبا نیاز به بررسی دارند پس از آپلود سایت شروع خواهند شد .

به همین دلیل اگر هدف کسب درآمد و گسترش فعالبت است حتما و حتما بهینه سازی باید در ادامه کار طراحی سایت آگهی و نیازمندی باشد .

شما عزیزان که قصد اجرا و طراحی سایت آگهی و نیازمندی را دارید می توانید جهت مشاوره در تمامی زمینه ها با شرکت فرابین پندار تماس گرفته و یک جلسه مهمان ما شوید .

طراحی انواع وب سایت های حرفه ای ، سئو و بهینه سازی انواع وب سایت تا صفحه اول گوگل

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت