اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

5 مرداد 1398
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان


طراحی سایت ارزان یکی دیگر از خدمات شرکت فرابین پندار است.امروزه برای ارتقای سطح کسب و کار خود نیاز داریم تا از روش های نوین و به روز استفاده کنیم .امروزه بهتر دیده شدن و نتیجه گیری در کسب و کار اولویت اول هر شغلی است.

شرکت فرابین پندار تبریز با بیش از 8 سال سابقه در زمینه طراحی , مدیریت , پشتیبانی و سئو وب سایت , مفتخر است تا در خدمت مشتریان و نهادهای طرف قرارداد باشد.

شرکت فرابین پندار همواره در وهله ی اول رضایت مندی مشتریان خود را درنظر گرفته است.

شما مشتریان عزیز که در وهله ی اول می خواهید کسب و کار خود را به دیگران معرفی کنید میتوانید از خدمت طراحی سایت ارزان استفاده کنید.

در خدمت طراحی سایت ارزان همان طور که گفتیم هدف اولیه معرفی کلی کسب و کار شماست .به طور مثال اگر شرکت شما ارائه کننده ی محصولات مختلف است در طراحی سایت ارزان در وهله اول این محصولات صرفا به مخاطبان معرفی خواهند شد و فروش از طریق وب سایت صورت نمی گیرد.

طراحی سایت ارزان چه مدت طول میکشد و تحویل آن چگونه است ؟

در مدل طراحی سایت ارزان, شرکت فرابین پنداراقدام به تولید چند تم عمومی با امکانات اولیه نموده است. برای مثال این تم ها شامل بخش نمونه کارها , معرفی محصولات , اخبار , مقالات , اسلایدر , خدمات و … هستند. درحالت کلی یک تم کامل می باشند.

نحوه بهره برداری از این قالب ها هم بدین صورت است که بعد از انتخاب قالب مورد نظر که شرکت قبلا آن را تهیه کرده است, اطلاعات شما وارد آن خواهد شد . برای مثال اطلاعات محصولات , نمونه کارها , خدمات و … . و در نهایت تحویل شما خواهد گردید.

با توجه به اینکه در حالت طراحی سایت ارزان همه چیز از قبل آماده است و صرفا عمل ورود اطلاعات انجام خواهد گرفت, سرعت تحویل سایت بستگی به اطلاعات شما دارد. اگر اطلاعات کلی وب سایت در ابتدا آماده باشد به طور میانگین در ظرف 3 الی 4 روز وب سایت شما آماده تحویل و بهره برداری است.

در پکیج طراحی سایت ارزان چون کارهایی مثل کدنویسی اختصاصی وجود ندارد و قالب سایت آماده است مسلما مشتری متحمل هزینه هایی از این قبیل نخواهد شد.

طراحی سایت ارزان خوب است یا نه ؟

درواقع زمانی که هدف شما صرفا داشتن یک وب سایت با امکانات اولیه ولی درعین حال مفید برای کسب و کارتان است .پکیج طراحی سایت ارزان بسیار مناسب و سریع بوده و با قیمت پایین در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مسلما در آینده اعمال تغییرات و افزودن امکانات در سایت امکان پذیر خواهد بود و از این بابت هم جای هیچ نگرانی نیست.

اگر رقیبان شما از یک سایت حرفه ای برای کسب و کار خودشان استفاده می کنند  مسلما شما نمی توانید با طراحی سایت ارزان در بین سایر رقبا , به رقابت بپر دازید .اما اگر فعلا رقیبان از عملکرد حرفه ای در زمینه کاری شما برخوردار نیستند , طراحی سایت ارزان بهترین گزینه برای معرفی شما در دنیای مجازی است.

شما مشتریان و کارفرمایان عزیز می توانید جهت دریافت هرچه بیشتر اطلاعات در رابطه با پکیج طراحی سایت ارزان با شرکت فرابین پندار در تماس باشید تا پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان باشیم.


فرابین پندار تبریز – طراحی سایت در تبریز – طراحی سایت – سئو سایت – پشتیبانی سایت – طراحی اپلیکیشن

با ما در تماس باشید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت