اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

16 اردیبهشت 1399
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک


طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک چیست و چرا باید طراحی سایت املاک انجام داد ؟

همانطور که از اسم ان نیز مشحص است این گونه وب سایت ها برای آژانس های معاملاتی املاک طراحی و برنامه نویسی می شوند .

فعالیت اصلی این وب سایت ها در زمینه معرفی اگهی های موجود در آژانس در بستر وب سایت می باشد . برای مثال فرض کنید یک بنگاه معاملاتی املاک هم اکنون بیش از 300 مورد فروش ملک ، 200 مورد اجاره ، 200 مورد معاوضه ، فروش و … را دارد .

مسلما هنگامی که متقاضیان ملک به این بنگاه مراجعه می کنند و دنبال کیس مورد نظر خود هستند مسئول معاملات می بایست از بین صد ها مورد با صرف زمان زیادی کیس های مناسب را خدمت متقاضی ارائه کند .

پس در همین قدم اول ما صرفه جویی در زمان و آسان تر شدن کارها را نیاز داریم .

در قدم دوم زمانی که کیس مناسب پیدا شد متقاضیان نمی توانند عملا در همه بنگاه ها تصاویری هرچند کم از ملک مورد نظر را مشاهده کنند . چرا که تشکیل یک آلبوم تصاویر از هر ملک با توجه به تعدد آنها در محل بنگاه ممکن نیست !

همچنین زمانی که خود کاربران قصد معامله ملک خود را دارند باید حضوری به بنگاه مراجعه کنند و درخواست فروش ، اجاره و … ملک خود را به بنگاه ارائه کنند تا در صف انتظار قرار بگیرد .

این سیستم سنتی کار بنگاه های معملاتی املاک می باشد که قبل از طراحی سایت آژانس املاک به این شکل بود .

اما طراحی سایت املاک چه امکاناتی در اختیار ما می کذارد ؟

هنگامی که طراحی سایت املاک را انجام می دهیم بسیاری از گزینه ها برای ما اسان تر می شوند . اولین و مهم ترین ویژگی که هنگام طراحی سایت املاک هم برای صاحب بنگاه و هم برای مراجعه کننده آسان می شود امکان جستجوی املاک مورد نظر تنها در عرض چند ثانیه می باشد .

همه وب سایت های املاک دارای جستجو های پیشرفته هستند و کاربر می تواند با توجه به نیاز خود ملک مورد نظر را جستجو کند . برای مثال وضعیت ملک را انتخاب نماید که آیا برای فروش می خواهد ، برای رهن و اجاره یا … اگر برای اجاره به دنبال ملکی است حداقل و حداکثر قیمت اجاره را تعیین نماید . منطقه ای که در آن دنبال ملک است را تعیین نماید و …

به این ترتیب و پس از تکمیل چند پارامتر به دلخواه خود تنها در عرض چند ثانیه تمامی املاکی که مرتبط با این جستجوی کاربر می باشد را برای او نمایش خواهد داد .

همچنین مدیر سایت می تواند به راحتی طبق ویژگی هایی که برای سایت خود در نظر گرفته است املاک خود را از حالت دفتری و سنتی خارج نموده و تمام انها را در سایت ذخیره نماید تا هنگام مراجعه کاربران نیز بتواند خودش از همین سیستم استفاده نموده و به سرعت املاک مورد تقاضا را به مشتری نشان دهد .

همچنین هم اکنون در این سسیتم با توجه به وجود گالری تصاویر و سایر امکانات می توان به راحتی و به تعداد دلخواه تصاویر مربوط به ملک  را در سایت قرار دهد تا مشتری نیز یک دید کلی به آن داشته باشد .

ثبت ملک توسط خود کاربران

یکی دیگر از ویژگی هایی که می توان در طراحی سایت املاک در نظر گرفت امکان تعامل با کاربران است . در این مورد ما به کاربرن حق اشتراک در داخل وب سایت را ارائه می نمائیم بدین شکل که کاربران می توانند به روشی که ما طراحی سایت تعیین می کنیم ابتدا ثبت نام به عمل آورند که می توان از طریق پنل های اسمس و یا ایمیل و … باشد .

سپس کاربر وارد پنل مدیریت خود شده و بتواند طبق فرمی که در اختیار او قرار داده شده است ملک مورد نظر خود را ثبت نماید . تصاویر مربوطه را قرار داده و ویژگی ملک خود را طبق فرم قرار داده شده تکمیل نماید  و سپس برای مدیریت ارسال نماید . مدیریت پس از مشاهده و بررسی آگهی مورد نظر و در صورت نیاز اعمال تغییرات لازم ، آگهی را در سایت منتشر نموده و توسط آژانس ، خود معامله را انجام خواهد داد .

به همین ترتیب و با توجه به نیاز بنگاه می توان امکانات بسیار فراوانی را به سایت افزود و آن را توسعه داد .

طراحی سایت املاک یکی از بهترین گزینه ها می باشد که واقعیتا بسیار به راحتی و توسعه کار آژانس ها کمک می کند . شما هم اکنون می توانید از نمونه کارهای املاک که در بخش نمونه کارهای سایت املاک شرکت فرابین پندار قرار گرفته است دیدن نموده و در صورت نیاز با ما تماس بگیرید تا مشاوره های لازم در این خصوص خدمت شما عزیزان ارائه شود .

باتشکر

شرکت فراین پندار تبریز

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت