اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

3 مرداد 1398
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری


 یکی از نیازهای هر فردی اطلاع از رویدادهای اطراف خود است که در عصر حاضر این کسب اطلاعات مثل گذشته نبوده و بسیار آسان تر و سریع تر و البته در هرمکان قابل انجام است . امروزه کسب خبرهای جدید و یا بررسی اخبار روزمره به سادگی  با یک تلفن همراه یا تبلت در هر شرایطی از طریق وب سایت های خبری ممکن شده است.طراحی سایت خبری یکی دیگر از زمینه های طراحی وب سایت است که از جمله سایت هایی است که نیاز به بروز شدن حتی در لحظه خواهد داشت و نیروی کار مناسب و متخصص را می طلبد .

 

نکاتی که در طراحی سایت خبری حائز اهمیت است :

وب سایت های خبری همان طور که دیده ایم بیشتر از هر سایت دیگری با مطالب و محتوی متنی سروکار دارند ، اگرچه مطالب ویدیویی و تصویری هم داخل سایت حتما باید گنجانده شود ، بنابرین در طراحی سایت خبری بحث تایپوگرافی بسیار مهم است. یعنی چگونه عناوین مهم , تیترها , خبرهای روز و … در داخل سایت گنجانده شوند تا مخاطب به سرعت به هدف خود برسد .

استفاده از ویدیوها در طراحی سایت خبری یک نکته مهم است چرا که امروزه کاربران بیشتر به دنبال مشاهده هستند و زمانی که جنبه ی بصری و شنیداری کنار هم گنجانده میشود برای مخاطب سایت جالب تر است.

در طراحی سایت خبری نکته بعدی واکش گرا بودن سایت در تمام دستگاه هاست . چون مطمئنا کاربر وب سایت ما در هر محیطی نیاز دارد تا سریعا به مطالب ما دسترسی داشته باشد. به همین دلیل باید موجبات استفاده از وب سایت به شکل درست و کاربرپسند فراهم شود.

سطوح دسترسی نکته مهم دیگری است که در طراحی سایت خبری حائز اهمیت است چون تعداد کارمندان یک وب سایت خبری قدری بیشتر از سایر وب سایت ها می باشد, لذا میتوان با تعیین سطوح دسترسی و دادن نقش منحصر به فرد به هر یک از کارمندان سایت , مدیریت مطالب داخل سایت را بهبود داده و مسئولیت هر بخش نیز تقسیم گردد . برای مثال سطح دسترسی برای گزارشگران , برای مدیر , برای عکاس و … نمونه هایی از سطوح دسترسی هستند.

چه نکاتی در طراحی سایت خبری مهم است؟

دسته بندی مطالب قبل ازهرچیز حرف اول را در یک سایت خبری میزند چرا که قبل از هرچیز حتما و حتما باید باید این دسته بندی درست و قابل درک باشد. کاربری که وب سایت خبری مراجعه می کند انتظار دارد تا سریع تر خبری که دنبال آن است را در دسته بندی و یا زیردسته های مربوط به آن دسته بندی , پیدا کرده و مشاهده کند و این دسته بندی نباید جوری باشد که کاربر دچار سردرگمی شود.

در طراحی سایت خبری ظاهر وب سایت نباید به گونه ای طراحی شود که کاربر احساس خستگی بکند .امروزه متاسفانه اکثر سایت های خبری ظاهرهایی یکسان دارند و چه خوب است که طراح هایی جدید و متحصر به فرد داشته باشیم.

در نهایت نکته مهم در طراحی سایت خبری بهمینه سازی و سئو وب سایت است . این بهینه سازی هم باید از لحاظ ساختار کلی سایت صورت گیرد  و هم از لحاظ بروز رسانی .در وب سایت خبری بسیار مهم است که خبری منتشر کنیم چقدر زودتراز سایر رقبا منتشرمی شود و کاربران را جذب خود کند لذا مسئله سرعت برای ما بسیار حائز اهمیت خواهد بود چرا که افزایش بازدید و ترافیک سایت را هم در بر خواهد داشت.

شرکت فرابین پندار تبریز در زمینه سایت خبری با امکاناتی از بیش از موارد گفته شده آماده همکاری با شما مشتریان عزیز می باشد.


فرابین پندار تبریز – طراحی سایت در تبریز – طراحی سایت – سئو سایت – پشتیبانی سایت – طراحی اپلیکیشن

با ما در تماس باشید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت