اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

3 مرداد 1398
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی


طراحی سایت ساختمانی

طراحی سایت ساختمانی یکی دیگر از خدمات شرکت فرابین پندار در زمینه طراحی وب سایت است.

ساخت و ساز از جمله صنایعی است که مردم با آن سرو کار دارند .از این رو شرکت های ساختمانی جهت بهتر دیده شدن به سمت طراحی سایت ساختمانی روی می آورند .

طراحی سایت ساختمانی برای یک شرکت مزایای بسیاری دارد .که بیشتر ان در بستر معرفی شرکت ،نمونه کارها ،سوابق همکاری و … است .

سایت های ساختمانی ممکن است در زمینه های مختلف باشند برای مثال طراحی نما ساختمان ،معماری داخلی ساختمان ،استحکام ساختمان ،یا کلا پیمانکاری ساختمان

چه امکاناتی در طراحی سایت ساختمانی می توان گنجاند ؟

مسلما اولین موضوع مد نظر در یک سایت ساختمانی معرفی شرکتی است که می خواهیم با ان همکاری کنیم ،تاریخچه فعالیت شرکت،گواهینامه های دریافتی ،نهاد های همکاری و یا حتی پرسنل مشغول به کار در این شرکت و اعضای تیم می توانند قسمتی از این معرفی باشند .

نمونه کارها جز جداناپذیر در یک پروژه طراحی سایت ساختمانی است . چرا که نمای کار یک شرکت در نمونه کار ها و پروژه های انجام شده توسط ان شرکت است .مسلما مشتری که قصد همکاری با شرکت شما را دارد دنبال نمونه پروژههایی است  که شرکت شما قبلا انجام داده است تا بتواند به کیفیت و استاندارد کار شما تکیه کند .

این نمونه کارها می تواند در صفحات دلخواه سایت طراحی شده و در حالت های مختلف و در طراحی های کاربر پسند به کاربران نمایش داده شوند . پروژه های تمام شده ،و در حین اجرا و یا پروژههای اتی میتوانند جزئی از دسته بندی های سایت شما باشند .قسمت مقالات یا اخبار سایت قسمت دیگری است که می توان در طراحی سایت ساختمانی  در نظر گرفت . برای مثال اگر ما یک شرکت در زمینه تولید بتن هستیم می توانیم در رابط با تاریخچه ساخت این فراورده،معایب ،مزایا،حتی نحوه ساخت آن در شرکت خودمان به کاربران اطلاعات مفید برسانیم تا درصد رضایت مندی کاربران از سایت ما هر چه بیشتر شود .

هدف از طراحی سایت ساختمانی

اگر شرکت شما در زمینه ی کاری خود اقدام به فروش هم نماید ،می توان در داخل وب سایت شما قسمت فروشگاه هم راه اندازی کرد تا به صورت آنلاین در کنار سایر فعالیت های خود بتوانید هم ارایه قیمت نمایید و هم فروش انلاین و یا سفارش گیری از طریق وب سایت داشته باشید .

در صورتیکه صرفا هدف شما معرفی محصولات موجود در شرکت باشد باز هم این امکان برای شما فراهم است چرا که امروزه معرفی محصولات هم جز جدائی ناپذیر در طراحی سایت ساختمانی شده است .

معرفی خدمات بخش مهم دیگری در طراحی سایت ساختمانی است .مسلما مهم ترین اهداف شرکت پس از معرفی خود معرفی خدماتی است که انجام میدهد،برای مثال اگر شرکت ما در زمینه عایق  کاری پشت بام ساختمان فعال است .ممکن است صرفا خدمات نصب داشته باشد و فروش انجام نگیرد و یا … به همین ترتیب تمام خدمات دیگر مثل نصب رایگان ،حمل رایگان ،… میتوانند در قالب یک بخش مجزا و جذاب داخل سایت برای کاربران به نمایش گذاشته شود .

در نهایت بحث سئو و بهینه سازی در طراحی سایت ساختمانی مطرح می شود که این هم بسته به هدف شرکت دارد و اگر هدف از طراحی سایت ساختمانی تبلیغات و فروش محصولات و عقد قرارداد های بیشتر باشد مطمئنا این گزینه عضو جدایی ناپذیر سایت شما خواهد بود .

شما مشتریان عزیز جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از سایر خدمات و امکاناتی که شرکت فرابین پندار در رابطه با طراحی سایت ساختمانی ارائه می کند می توانید با ما در ارتباط باشید .


فرابین پندار تبریز – طراحی سایت در تبریز – طراحی سایت – سئو سایت – پشتیبانی سایت – طراحی اپلیکیشن

با ما در تماس باشید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت