اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

29 تیر 1398
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی


طراحی سایت شرکتی یکی دیگر از خدمات شرکت فرابین پندار می باشد.این روز ها عمده ی وب سایت های سطح اینترنت وب سایت های شرکتی هستند.

هدف از طراحی سایت شرکتی می تواند متفاوت باشد و متناسب با نیاز شرکت طراحی و برنامه نویسی می شوند.

یک شرکت ممکن است هدف از ساخت وب سایت خود را بر پایه های مختلف بنا کند. ممکن است صرفا جهت نمایش نمونه کار های خود به دیگران و یا جهت فروش محصولات خود باشد و یا هر دوی این ها ویا صرفا در جهت کسب و کار خود شان بخواهند انتقال اطلاعات کنند و اخبارو…. منتشر نمایند .

هدف عمده از طراحی سایت شرکتی معمولا به معرفی محصولات می پردازند و محصولی به فروش نمی رسانند و عمدتا همگی ان ها قسمت معرفی نمونه کارها را خواهند داشت چرا که برای اکثر شرکتها معرفی نمونه کار های بهتر در جهت پیشی گرفتن از رقبا بسیار مهم است .

چه امکاناتی نکاتی در طراحی سایت شرکتی مد نظر است ؟

لزومی ندارد که در طراحی سایت شرکتی همه ی بدنه سایت  مشابه دیگران باشد بسته به نیاز و خواسته ی مشتری این بدنه کلی می تواند متفاوت باشد. مثلا از اسلایدر ها در داخل سایت استفاده شود یا خیر . یا مثلا برای نمونه کارها حالت های مختلف را می توان اعمال کرد مثل حالت فیلتر کردن بر اساس دسته بندی های محصول و یا حالت رایت باکس و… قسمت مقالات و یا اخبار عمدتا در تمام سایت های شرکتی وجود دارد که هم از لحاظ به روز رسانی برای سایت مفید خواهد بود و هم از لحاظ تبادل اطلاعات با خواننده و مراجعه کننده به سایت.

از فیلم های توصیفی و یا اموزشی هم می توان در طراحی سایت شرکتی و  داخل صفحات چه در صفحه اصلی و چه در سایر صفحات مثل در باره ی ما و… استفاده کرد و چون مخاطبان اکثرا وب سایت ها تو ضیحات تصویری را بیشتر از تو ضیحات متنی دوس دارند .برای کاربران جذاب خواهد بود .

برای معرفی کسب و کار خود ویا فروش محصولات و یا تبلیغات شرکت مد نظرتان در سطح اینترنت با یک سئوی بسیار خوب وب سایت شرکتی یک گزینه ایده آل برای شماست.

طراحی سایت شرکتی مسلما محدود به این ها نمی باشد و سایر خدمات همانند :خبر نامه ,پرسش و پاسخ,خبر خوان ,مکان یاب ,..در داخل وب سایت شرکتی قابل اجرا می باشد که بستگی به نیاز مشتری دارد .

لذا شما مشتری گرامی می توانید با ما در ارتباط باشید و پس از انجام نیاز سنجی های لازم یک پروژه ی عالی را با ما استارت بزنید.


فرابین پندار تبریز – طراحی سایت در تبریز – طراحی سایت – سئو سایت – پشتیبانی سایت – طراحی اپلیکیشن

با ما در تماس باشید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت