اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

9 تیر 1399
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس


طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت وردپرس امروزه بسیار بیشتر از گذشته توسعه یافته است و دلیل اصلی آن هم توسعه یافتن خود سیستم وردپرس می باشد . اما وردپرس چیست و چرا به این اندازه محبوب شد ؟

طراحی انواع سایت ، یک جلسه مهمان ما شوید : 09141090213

وردپرس درواقع سیستم مدیریت محتوای وب سایت شماست که توسط جمعی از برنامه نویسان آماده شده و بصورت رایگان در اختیاز طراحان و برنامه نوسان وب قرار گرفته است .

یکی از مهمترین ویزگی هایی که محبوبیت این سیستم را بسیار افزایش داده است متن باز بودن آن است . متن باز بودن به این معنی می باشد که می توان در صورت داشتن دانش برنامه نویسی ، خودمان نیز سیستم را توسعه دهیم و ویژگی های را به آن اضافه کنیم و یا حتی از آن کم کنیم .

این دلیل اصلی توسعه سیستم وردپرس است . همین موضوع درآمد زایی این سیستم ا نیز تضمین کرد . نه تنها درآمد زایی برای خود بلکه برای دیگران . اما چگونه ؟ در ادامه مفصلا به نحوه درآمد زایی سیستم وردپرس هم برای خود و هم برای دیگران شده است ؟

قبل از آن به طراحی سایت وردپرس بپردایم که اصلا سایتی که با وردپرس تهیه می شود چگونه است ! برخی از افراد براین باور هستند که سایت هایی که با وردپرس طراحی می شوند کم و کاستی  دارند و نمی توان هر نوع سایتی را روی آن پیاده کرد . اما به قطع می گوئیم که اینگونه نیست و به دلیل متن باز بودن ، این سیتم تماما قبال توسعه است .

البته نکته مهم این است که این سیستم از زمان شناخته شدن همه روزه توسط برنامه نویسان در حال توسعه است به این دلیل که بخش های مختلفی که داخل سیستم وردپرس قرار گرفته است امکان اعمال تغییرات زیادی را در آن بوجود آورده است .

برای مثال این سیستم می تواند انواع و اقسام قالب های دلخواه را روی خود پیاده کند البته منظور از قالب دلخواه سبک قالب ها می باشد و هسته نوشته شدن قالب ها باید تماما منطبق بر سیستم برنامه نویسی که وردپرس در اختیار ما قرار داد است باشد .

وردپرس متن باز است اما مسلما هسته خود این سیستم مدیریت با اصول خاص خود برنامه نویسی شده است و به همین تریتب اگر ما هم قصد داریم تا این سیستم را توسعه دهیم باید دقیقا با ساختار برنامه نویسی این سیستم آشنا باشیم و طبق اصول گفته شده کد بزنیم .

خوشبختانه وردپرس در داخل هسته خود سیستم به نام هوک دارد . سیستم هوک در هسته وردپرس پباده شده است که ابزارهای اصی را در اختیار ما قرار می دهد تا توسط آن به هر بخشی که قصد توسعه آن را داریم امکانات دلخواه را اضافه کنیم .

پس اصول برنامه نویسی باید مطابق با اصول پایه وردپرس باشد اما امکانات می تواند طبق سلیقه شخصی ما اضافه شود . توضیح این مطالب نیاز به زمان بسیار زیادی دارد چرا که سیستم وردپرس بسیار جالب و جذاب است ، به گونه ای که از خواندن آن هیچوقت خسته نخواهید شد . اما کمی بیشتر در رابطه با نحوه درآمد زایی این سیتسم هم بدانیم ؟

چرا از وردپرس استفاده می کنیم و درآمد وردپرس ازکجاست ؟

همانطور که بالاتر گفته شد وردپرس یک سیستم متن باز است و امکان توسعه خودشرا به برنامه نویسان داده است و نیز گفته شد که سیستم هایی داخل وردپرس هستند که می توان از طریق آنها بسته های افزایشی که اصطلاحا افزونه با پلاگین نامیده می شوند را به سیستم اضافه کرد . پلاگین یا اصطلاحا افزونه ، همانطور که از نامش پیداست امکاناتی جدید تر را به سیستم اضافه می کند . پلاگین هم در تمامی نظر افزار ها وجود دارند .در سیستم وردپرس نیز این سیستم به بهترن شکل پباده شده است .

هم اکنون در حال حاضر ملیون ها افزونه و پلاگین برای تمام کارهای کوچک و بزرگ در اختیار وب مستران به صورت رایگان یا پولی منتشر شده است . این افزونه ها بسته به نوع و کاری که انجام می دهند می توانند توسط منتشر کننده آن رایگان یا پولی ارائه شوند . پس در این بین برای برنامه نویسانی که شخصا در حال توسعه سیستم وردپرس هستند مهیا شده است .

همچنین در کنار افزونه ، طراحی قالب و قالب نویسی نیز به همین ترتیب صورت می گیرد و برنامه نویسان قالب می توانند قالب های خود را به صورت رایگان و یا پولی در مارکت های داخل یا بین المللی بفروش برسانند .

قالب ها و افزونه هایی که طراحی می شوند در صورت رعایت تمامی اصول برنامه نویسی و شناسنامه ارائه شده توسط خود سایت وردپرس ، می توانند در مخرن وردپرس به نام برنامه نویسی منتشر شوند .

خود وردپرس نیز به همین ترتیب منبع درآمد خوبی دارد ضمن اینکه سیستم اصلی خود را به صورت رایگان در اختیار دیگران و عموم برنامه نویسان و وب مستران قرار داده است !

چرا می گویند طراحی سایت وردپرس خوب نیست ؟

اینکه گفته شود طراحی سایت وردپرس خوب نیست کاملا حرف بی منطقی است . دلیل این حرف که وردپرس خوب نیست استفاده از منابع و ابزار نادرست است ، اما چگونه ؟

وردپرس معمولا مراحل نصب ساده ای دارد  می توان با چند دقیقه مطالعه آن را نصب کرد . در حالت اول ثابت های پیشفرضی روی این سیستم نصب است و شما می توانید قالب های رایگان را هم دانلود و روی آن نصب کنید . گاها هم ممکن است در صورت نیاز قالبی را خریداری نمائید .

اما مدتی بعد با توسعه کار وب مستر ، مدیر سایت نیاز به توسعه است خود را احساس می کند ، به همین دلیل احساس می کند که نیاز به تغییرات اساسی در هسته اصلی وردپرس دارد و این تغییرات به تنهایی کار یک وب مستر که دانش کد نویسی ندارد نیست به همین دلیل نیازمند هزینه کردن است و باید به برنامه نویس هزینه توسعه و این تغییرات قالب را پرداخت کند .

البته سوال پیش می آید که چرا به این تعداد قالب و افزونه رایگان و یا پولی با دمو های مختلف وجود دارد ؟ درست است که دمو های مختلف وجود دارد اما خود قالب ها و افزونه ها هم بعد از نصب نیاز به پیکربندی دارند و نیاز است تا توسط شخصی مسلط به سیتم پیکربندی شود .

متاسفانه این موضوع به دلیل اطلاعات کم برخی افراد بسیار بد جلوه داده شده است . البته بحث هزینه نیز یک پای قضیه است و چون این سیستم رایگان در اختیار برنامه نویسان قرار داده شده است ، استفاده کنندگان از آن فکر می کنند که سیستم های رایگان یا هرچیزی که رایگان در اخیتار ما قرا گیرد مناسب نیست .

طراحی سایت وردپرس توسط یک برنامه نویس خبره و در واقع شخصی که به آن وردپرس کار گفته می شود می تواند با بهترین امکانات و پیشرفته ترین تنظیمات صورت گیرد .

شما می توانید انواع وب سایت های فروشگاه اینترنتی ، وب سایت های شرکتی ، وب سایت های خبری ، وب سایت های املاک و … را با امکانات دلخواه و طرح بدی های دلخواه اجرا نمائید بدون اینکه محدودیتی در استفاده از آن داشته باشد . ضمن اینکه موضوع امنیت در هسته وردپرس بسیار بالا بوده از ابن لحاظ نیز مشکلی وجود نخواهد داشت .

طراحی سایت با سیستم مدیریت وردپرس توسط شرکت فرابین پندار

گروه مهندسی فرابین پندار خدمات طراحی انواع وب سایت های اختصاصی از سیستم مدیریت وردپرس را ، با برنامه نویسی اصولی در کنار امکانات کاملا اختصاصی به کارفرمایان محترم ارائه می کند .

برنامه نویسی تمامی وب سایت ها با سیستم مدیریت محتوای وردپرس ، بدون محدودیت با برنامه نویسی کاملا اختصاصی ، ارائه خدمات برای تمامی مشتریان عزیز در سراس کشور .طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت های خبری ، فروشگاهی ، شرکتی ، آژانس هواپیمایی ، املاک ، شخصی ، آموزشگاهی و …

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت