اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

14 تیر 1399
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی


طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی یکی دیگر از خدمات در حوزه طراحی سایت می باشد . البته سایت های ورزشی را می توان با مضامین مختلف طراحی و برنامه نویسی نمود برای مثال طراحی سایت ورزشی را می توان در چند دسته قرار داد :

طراحی سایت خبر ورزشی

طراحی سایت مربیان ورزشی

سایت برای باشگاه های بدنسازی

طراحی سایت برای برنامه های تغذیه و مشاوره ورزشی و …

در کل بطن تمامی سایت های ورزشی به نوعی ارتباط مستقیم با حوزه سلامت دارد . سایت های ورزشی که موضوعیت انها فقط اطلاع رسانی هست هم دقیقا سایت ورزشی هستند اما با محوریت تماما خبری !

این وب سایت ها دامنه کاری بسیار سخت تر و نیازمند نفرات بیشتری هستند به این دلیل که عموما تهیه خبر یکی از سخت ترین کارهاست و علاوه بر ان تنظیم قالب مناسب اخبار و انتشار به موقع و همجنین مدیریت اینگونه وب سایت ها ، انها را در راس تمام سایت های ورزشی از لحاظ سختی کار قرار می دهد .

البته اکثر وب سایت های وزرشی که موضوع و محوریت انها خبر می باشد ، در بخشی از وب سایت که مربوط به مقالات است ، موضوعات مرتبط با حوزه سلامت در قالب اخبار یا مقاله منتشر می کنند .

یکی دیگر از مهم ترین موضوعات در اینگونه وب سایت های خبری بهینه سازی انها می باشد . سایت های خبری به دلیل اینکه تمایل دارند تا تمامی حنبه های خبری را پوشش دهند ناچارا ممکن است خبری که در رابطه با مثلا مدال آوری یک ورزشکار است در تمامی سایت ها ذکر شود . به همین دلیل نحوه انتشار این خبر به گونه ای که متمایز از بقیه باشد بسیا مهم تر است .

سئو و بهینه سازی این نوع وب سایت ها نیاز به دانش و تخصص بسیار بالایی دارد . در این مورد می توانید با شرکت فرابین پندار تبریز در ارتباط بوده و مشاره نمائید .

طراحی وب سایت ورزشی ( باشگاه ورزشی )

امروزه باشگاه های ورزشی جایگاه مناسبی در سطح جامعه دارند و افرادی که به سلامت و یا اموزش هنر های ورزشی علاقه دارند نیازمند حضور در این باشگاه ها هستند .

برای مثال یاشگاه بدنسازی یکی از محافل ورزشی است که بسیار مورد توجه است . ورزش پرورش اندام همواره دارای جنبه های مختلفی است  جنبه تعذیه ، جنبه تمرین ، حنبه داشتن یک مربی خوب و …. همه اینها می توانند با شیوه راحت تری مدیریت شوند .

امروزه البته در رشته بدنسازی و پروش اندام ، مکمل های ورزشی از جایگاه خوبی برخوردار هستند و فروش انها نیز در سطح اینترنت بسیار زیاد شده است .

ممکن است این محصولات در سایت دیگری باشد و هم می تواند در داخل وب سایت کاملا با موضعیت ورزش بدنسازی باشد .

علاوع بر ورزش بدنسازی ، سایر ورزش های نیز می توانند در این زمینه ، برای مثال در زمینه ثبت نام اینترنتی ، ارائه مشاوره و … فعالیت کنند . البته امکاناتی که در حالت کلی می توان در طراحی سایت ورزشی در نظر گرفت می تواند شامل موارد زیر باشد :

معرفی باشگاه ورزشی

گواهینامه ها

افتخارات شامل مقام های ورزشکاران و ..

بخش ثبت نام اینترنتی

بخش مشاوره و یا فرم های ارزیابی ورزشکار

بخش فروش محصولات ( فروشگاه اینترنتی )

بخش ویدئو های ورزشی و یا مشاوره ای

قسمت مقالات ورزشی

گالری تصاویر

پرسش و پاسخ و …

البته این امکانات کاملا عمومی بوده و می تواند با توجه به نیاز مشتری و نحوه طراحی سایت کاملا متغبیر باشد .

برای مثال نوعی از طراحی سایت ورزشی وجود دارد که به نوعی سایت شخصی محسوب می شود ، که شخصا برای مربی سایت یا سرپرست باشگاه می باشد .

مربی افتخارات و بیوگرافی خود را شرح داده و خدمات خود را به سایرین ارائه می نماید . برای مثال می تواند تحت فرم خاصی که طراحی شده است خدمات مشاوره ارائه نماید و یا برنامه های تمرینی و تغذیه ای ارائه کند که اینگونه وب سایت های شخصی ورزشی نیز کم نیستند .

در هرصوت باز هم امکانات وب سایت های ورزشی کاملا بسته به نیاز و سلیقه دارد و نمی توان گفت تنها بخش های گفته شده باید در طراحی سایت ورزشی لحاظ شود .

طراحی حرفه ای وب سایت ، شرکت فرابین پندار

شرکت فرابین پندار خدمات طراحی سایت ورزشی ، شخصی ، پزشکی و … را که مرتبط با حوزه سلامت هستند ، با بهترین طراحی و برنامه نویسی کاملا استاندارد ضمن لحاظ قیمت های منصفانه به سراسر کشور ارائه می کند .

شما دوستان و همراهان عزیز که قصد اجرای وب سایت های ورزشی و مشاره ورزشی را دارید می توانید با ما تماس گرفته و با ما مشاوره داشته باشید .

طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت های شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی ، املاک ، آزانس و …. توسط شرکت فرابین پندار

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت