اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

21 خرداد 1399
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی


طراحی وب سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی از دیگر خدمات طراحی سایت توسط شرکت فرابین پندار می باشد.

رشته پزشکی مانند سایر رشته های دانشگاهی در حال گسترش است و هرساله پزشکان زیادی از دانشگاه ها فارغ التحصیل شده و اقدام به تاسیس مطب می نمایند.
از این رو رقابت در این حرفه بسیار سنگین تر از گذشته می باشد و با افزایش روز افزون بیمه های پزشکی دسترسی افراد برای استفاده از خدمات پزشکی در حال افزایش می باشد .
امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند قبل از مراجعه به پزشک از تجربیات و بازخوردهای بیماران قبلی اطلاعاتی را کسب نمایند که طراحی سایت برای پزشکان این امکان را در اختیار بیماران قرار می دهد تا با مطالعه تجربیات سایر بیماران با اطمینان کامل به پزشک مورد نظر مراجعه نمایند .

همچنین یکی ازمهمترین خدمات در سایت های پزشکی که اخیرا در حال گسترش هست سیستم های نوبت دهی پزشکان می باشد که خدمات اصلی در سایت های پزشکی است .
طراحی سایت پزشکی با هدف ارتقاء سطح خدمات درمانی و سهولت بیماران برای دست یابی به پزشک مورد نظر می باشد .
هدف از طراحی سایت پزشکی تنها شامل جراحی و پزشکان عمومی نمی باشد و خدمات طراحی سایت برای کلیه پزشکان قابل ارائه می باشد.
وب سایت های که از نظر شرکت فرابین پندار در مجموعه سایت های پزشکی و سلامتی قرار می گیرند می توان به موارد زیر اشاره نمود:
سایت های دندان پزشکی

سایت های ارتوپدی

سایت ها کلینیک مو و زیبایی

سایت های پزشکان عمومی و متخصص

سایت های روانشانسی

سایت های مراکز ماساژ

سایت های مراکز طب سنتی

سایت های تغذیه

سایت پروتز دندان و…

اینها تنها نمونه ای از خدمات طراحی سایت در زمینه پزشکی و سلامت انسان ها می باشد و تنها به مهم ترین آنها اشاره نمودیم.
در برخی موارد پزشکان می توانند با ارائه مشاوره آنلاین به بیماران مانع از حضور بی مورد آنها به بیمارستان ها و مطب ها شوند و این مساله نقش مهمی در ارتقاء کیفیت شهرنشینی خواهد داشت.
مراجعات حضوری بیماران به مطب پزشک از یک طرف باعث اتلاف زمان بیماران می شود و از طرفی ترافیک های زیادی را به دنبال خواهد داشت.

مزیت سایت های پزشکی

به یاد داشته باشید همواره معروف ترین پزشکان نیز برای ارائه خدمات بهتر نیاز به ارتباط با مراجعین و بیماران در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی دارند .
پزشکانی که براین باور رسیده اند که خدمات خود را در سطح وب ارائه نمایند پزشکان موفقی می باشند چرا که چندین قدم از همکاران خود در این زمینه جلوتر می باشند و می توانند خدمات نوبت دهی ، تشکیل پرونده و… را بدون مراجعه حضوری و از طریق اینترنت انجام دهند.
طراحی سایت برای پزشکان باعث می شود تا مراجعین در زمان تعین شده در مطب حضور یابند و باعث اتلاف وقت خود در سالن های انتظار نباشند.
علاوه بر این پزشکان نیز می توانند رزومه و آخرین دستاوردهای پزشکی خود را در سایت قرار داده تا همه علاقه مندان از این دستاوردها استفاده به عمل آورند.
اگر فردی با جست و جو در اینترنت در رابطه با بیماری خود اطلاعات خوبی کسب کند سایت شما را به دوستان و آشنایان خود نیز معرفی خواهد کرد که می تواند میزان مراجعین شما را به طور چشم گیری افزایش دهد.
یکی دیگر از مزیت های داشتن وب سایت داشتن قسمت تماس با ما می باشد که افراد می توانند به راحتی راه های ارتباطی با شما را در یابند و در صورت نیاز وقت خود را رزو نمایند.
همچنین مراجعین شما می توانند به راحتی آدرس مطب شما را از طریق گوگل مپ به دست آورند و در صورت نیاز از قسمت تماس با ما، با مطب شما تماس برقرار نمایند.
در سایت های حرفه ای حتی امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت نیز موجود می باشد و بدین صورت می توان در زمان تعین شده بیمار را ویزیت نمود.
از دیگر قسمت های جالب سایت های پزشکی می توان به قسمت سوالات متدوال اشاره نمود. در این قسمت می توانید لیستی از سوالات بیماران خود را به همراه جواب آنها در سایت قرار دهید تا باعث صرفه جویی در وقت خود و بیماران باشید.
اگر تمایل داشته باشید می توانید با راه اندازی قسمت چت علاوه بر اینکه می توانید پاسخ سوالات بیماران را به طور تخصصی تر جواب دهید بیمارانی که از شما راضی هستند هم تجربه خود را در اختیار سایر افراد که شناختی از شما ندارند قرار دهند و این می تواند بهترین تبلیغ برای شما باشد.
اگر شما متخصص تغذیه و رژیم های غذایی هستید، می توانید با استفاده از سیستم رژیم های آنلاین، به آنها رژیم های معمولی یا تخصصی بدهید که هرکدام قیمت متفاوت دارند و مشتریان نیز می توانند با پرداخت آنلاین، رژیم خود را دریافت کنند. از این نظر، شما می توانید در سرتاسر ایران مشتری های زیادی را بدون آنکه به مطب شما مراجعه نمایند به خود جذب کنید.
خدمات ارائه شده تنها بخشی از امکانات طراحی سایت می باشد و می توانید اطاعات دیگری مانند کتاب های چاپ شده،نشر مقالات، افتخارات کسب شده را در معرض دید همه گان قرار دهید.

طراحی سایت پزشکی

سایت دندانپزشکی

در همین راستا افراد زیادی سالیانه هزینه هایی را برای مراقبت از دندان خرج می کنند که یکی از مشغله های فکری افراد در این زمینه یافتن دندان پزشک معتبر و مورد اطمینان می باشد .
مراکز دندانپزشکی زیادی هستند که در سطح شهر فعالیت می کنند و افراد برای مراجعه به معتبرترین آنها دچار سردرگمی هستند.
از این رو می توان به طراحی سایت دندانپزشکی برای ارائه خدمات بهتر و جلب مشتری اشاره نمود.
با طراحی سایت دندان پزشکی می توانید نمونه کارهای خود را دسته بندی کرده و آنها را در معرض نمایش مراجعین خود قرار دهید که این کار می تواند نشان دهنده کیفیت کار و تجربه کاری شما باشد.
بیماران شما می توانند پرونده الکترونیکی داشته و در صورت لزوم و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به سوابق پزشکی خود دسترسی داشته باشند.
به طور خلاصه می توان مزایای طراحی سایت پزشکی را به شرح زیر جمع بندی کرد :

امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت

تشکیل پرونده الکترونیکی و دسترسی آسان به سوابق پزشکی

کاهش مدت زمان انتطار بیماران برای ویزیت

اعلام لیست شرکت های بیمه های طرف قرارداد

امکان مشاوره اینترنتی

دستیابی آسان به مطب شما با ابزاراهای مانند گوگل مپ

قرار دادن تجربیات خود در اختیار پزشکان جدید

قرار دادن رزومه ، کتاب ها و مقالات چاپ شده

نمونه کارهای پزشک

راه اندازی قسمت نظر سنجی برای خدمات ارائه شده که بالا بردن کیفیت و جلب رضایت مراجعین کمک شایانی می کند.
پرسش و پاسخ به سوالات متداول بیماران

سئو و بهینه سازی سایت های پزشکی

سئو مجموعه ای از اقدامات می باشد که باعث بهتر دیده شدن شما در بستر اینترنت و فضای مجازی می باشد و شانس شما را برای افزایش مراجعین به طور چشم گیری افزایش می دهد.
پزشکان می توانند با معرفی خود و خدماتشان افرادی را که دنبال فرد متخصص در موتورهای جست و جوی گوگل هستند را به سمت خود جذب نمایند.
مجموعه سئو های داخلی و خارجی اولین قدم در رسیدن به این هدف است به طوری که می توانید جایگاه بهتری در موتورهای جست و جو داشته باشید.
طبق آمارهای اعلام شده بسیاری از افراد خدمات پزشکی متناسب با مشکل خود را از طریق اینترنت جست و جو می کنند که این شنان دهنده انبوه مراجعین از طریق فضای مجازی می باشد.
در این راستا پزشکان زیادی در حال سرمایه گذاری در این زمینه هستند که و رقابت شدیدی بین وب سایت های پزشکی در کسب جایگاه بهتر می باشد.
از سوی دیگر از سوی دیگر وب سایت های پزشکی متعلق به سازمان های دولتی یا دانشگاه ها و همینطور صفحات ویکی پدیا برای اغلب اصطلاحات پزشکی، رقابت در این بین را بسیار سنگین تر کرده است.
نکته قابل توجه در سئو سایت پزشکی مراجعه و بازدید از سایت شما در زمینه کاملا تخصصی بوده و مر تبط با رشته پزشکی خواهد بود.
به همین علت وجود متخصص سئو امری ضروی می باشد که در زیر به نکات مهم در زمینه سئو سایت های پزشکی اشاره می کنیم.
بسیاری از شرکت های داروسازی و تجهیزات پزشکی سعی در گرفتن رتبه بهتر در موتورهای جست و جو دارند و هر ساله هزینه های زیادی را در این زمینه خرج می کنند.
بسیاری از پزشکان خواستار جایگاه بهتر در چند کلمه خاص می باشند به عنوان مثال ” جراح زیبایی در تبریز” یا “کاشت مو در تبریز” که خواستار جلب مشتریان در شهر تبریز می باشند.
کلمات کلیدی خود را با دقت زیاد انتخاب کنید و در اولین گام به ارائه خدمات پزشکی با نام شهرتان تکیه بیشتری داشته باشید تا مشتریان بومی و محلی را از دست ندهید.
موتورهای جست و جوی گوگل در زمینه پزشکی و سلامت بسیار حساس عمل می کنند و با توجه به اینکه سایت های پزشکی مستقیما با سلامت عمومی جامعه در ارتباط اند در بررسی محتوای سایت های پزشکی بسیار سخت گیرانه عمل می کنند.
در زمینه تولید محتوای پزشکی مطالب مناسبی قرار دهید که برای خوانندگان مفید باشد و از ارائه اطلاعات گمراه کننده جدا بپرهیزید.
ویدیوها بخش مهمی از سئو سایت و برند سازی می باشند که پیشنهاد می شود از ویدیوهای مناسب برای محتوای خود استفاده نمایید.
در این ویدیوها پزشک متخصص می تواند به صحبت در باره ی یک بیماری یا داروی خاص بپردازد و اطلاعات کامل را در این زمینه در اختیار بینندگان قرار دهد.
اپلکیشن های موبایل با راهنمای جامع بیماری و دارویی یکی از پرطرفدارترین اپلکیشن ها در سطح جهانی می باشد و از توسعه دهندگان اپلکیشن ها بخواهید که لینک سایت شما را در اپلکیشن ها قرار بدهند.
اگر بودجه کافی را داشته باشید می توانید برای خود اپلکیشن منحصربه فردی طراحی نمایید و مطالب علمی خود را در آن قرار دهید همچنین قرار دادن ماژول نوبت دهی آنلاین از مزایای خوب این اپلکیشن ها می باشد.

نکات طراحی سایت پزشکی

تا این بخش اطلاعات لازم در باره اهمیت طراحی سایت پزشکی در اختیار شما قرار دادیم و در این بخش به روش های طراحی سایت پزشکی می پردازیم.
داشتن یک وب سایت موفق رعایت یک سری اصول و قوانین خاصی می باشد که برای دریافت اطلاعات تکمیلی پیشنهاد می شود به مطالعه مقاله ارائه شده دراین زمینه بپردازید.
همواره وب سایت های پزشکی مانند سایر وب سایت ها باید از کدنویسی بهینه بهره بگیرند که علاوه بر سرعت بارگذاری بیشتر تاثیر به سزایی در سئو سایت شما خواهد داشت.
از آنجایی که بیشتر بازدیدهای سایت ها توسط موبایل و تبلت انجام می شود بنابراین طراحی سایت واکنش گرا یا به اصطلاح ریسپانسیو امری ضروی در طراحی وب سایت شما می باشد.
نحوه طراحی گرافیکی سایت های پزشکی تاثیر زیادی در مراجعات بازدید کنندگان در فضای مجازی دارد پس همواره به ظاهر سایت خود اهمیت ویژه ای بدهید.
حدالمقدور از قرار دادن عکس های متحرک در قسمت مقالات خودداری نمایید چرا که باعث برهم خورد تمرکز خواننده هنگام مطالعه مقالات می باشد.
همانطور که اکثر افراد از داشتن اتاق شلوغ دوری می کنند هیچ تمایلی به بازدید از سایت های شلوغ ندارند و پیشنهاد می شود از دسته بندی ها در طراحی سایت پزشکی خود استفاده بهینه را به عمل آورید تا ظاهری آرام را برای بازدیدکنندگان فراهم آورید.
در طراحی سایت پزشکی میزان استفاده از فضای سفید را رعایت نمایید چرا که وجود فضای سفید بین محتوا باعث می شود چشم های خوانندگان مقالات استراحت نماید و مقالات شما را به طور دقیق مورد مطالعه قرار دهند.
البته لازم به ذکر است که استفاده از فضای سفید بیش از حد معمول باعث اذیت و سرگردانی خواننده می شود.
اگر طراح وب سایت پزشکی خود را به یک شرکت معتبر بسپارید می تواند برای هر فرد پنل کاربری جداگانه ای طراحی نماید و فرد بتواند قبل از مراجعه به مطب آزمایش ها و … خود را در سایت آپلود نماید تا در صورت از بین رفتن مدارک به آنها دسترسی داشته باشد.
امنیت سایت های پزشکی باید در حد بالایی باشد چرا که برخی پزشکان اطلاعات بیماران را در سایت بایگانی می کنند.
در آخر به صراحت می توان گفت داشتن وب سابت به شما کمک می کند تا به مرحله جدیدی از دوران کاری وارد شوید به شرط آن که کلیه اصول ذکر شده در طراحی سایت را رعایت نمایید.
با تشکر ، فرابین پندار تبریز

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت