اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

3 مرداد 1398
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
طراحی مجدد وب سایت

طراحی مجدد وب سایت


 

یکی دیگر از خدماتی که توسط شرکت فرابین پندار تبریز ارائه می شود طراحی مجدد وب سایت است . طراحی مجدد وب سایت می تواند شامل موارد زیادی باشند . برخی از شرکت ها ،نهادها یا افراد ممکن است در گذشته وب سایت خود را راه اندازی کرده باشند و بعد از مدتی به هر دلیلی وب سایت بروز رسانی نشده و بلااستفاده مانده است .

اما اکنون به دو دلیل می خواهند روی همان وب سایت کار کنند . اولی به دلیل اعتبار دامنه و اعتبار نامه وب سایت و دومی به علت اجرای تغییرات اساسی داخل سایت تا مخاطبانی که از این به بعد وارد وب سایت می شوند متوجه به راه افتادن مجدد سایت و خدمات جدید ان شوند.

اما طراحی مجدد وب سایت شامل چه مواردی می تواند باشد ؟

در وهله اول ممکن است کارفرما تقاضای تغییرات اساسی در ظاهر وب سایت را داشته باشد ،چرا که اگر قدری وب سایت قدیمی تر باشد نیاز به اصلاحات اساسی در ظاهر و گرافیک و هم چنین رسپانسیو کردن سایت دارد . هم چنین بهینه کردن قالب و طراحی با متد های روز می تواند مد نظر باشد .

اضافه کردن امکانات جدید وب سایت هم می تواند موضوع بعدی در طراحی مجدد وب سایت باشد .چون مسلما نیازهای کاربران روز به روز افزایش یافته و امکانات وب سایت ها نیز باید متناسب با نیاز کاربران بوده و به روز باشد.

بهینه سازی کلی سایت موضوع اساسی دیگری است که در طراحی مجدد وب سایت مطرح می شود . هدف اکثر کارفرماها از طراحی مجدد وب سایت خودشان بالا امدن در موتورهای جستجو و هم چنین بهبود روند کاری انها از طریق اینترنت وب سایتشان است.بنابراین سئو و بهینه سازی از بعد های قالب و محتوا میتوانند یک هدف دیگر در این امر باشد .تغییرات در هاست یا در دامنه وب سایت هم ممکن است از کارهایی باشد که در طراحی مجدد سایت انجام گیرد .

در مواردی هم ممکن است کارفرما کلا وب سایت قبلی را دیگر نخواهد و شرکت از ابتدا و از صفر طراحی و کد نویسی وب سایت را بر عهده گیرد و از اول متد های اصولی اقدام به طراحی سایت کند.

تغییر ماهیت سایت نیز ممکن است در طراحی مجدد وب سایت مطرح شود .یعنی وب سایتی که قبلا صرفا جهت کارهای عمرانی بود امروز به یک سایت فروشگاهی تبدیل گردد که مجدد بحث های افزودن امکانات و تغییرات اساسی در وب سایت در اینجا هم مطرح می شود.

طراحی  مجدد وب سایت چقدر زمان بر است ؟

پاسخ این سوال را نمی توان به قطع گفت چرا که همانطور که دیدیم با توجه به اهداف طراحی مجدد این گزینه ها ممکن است متفاوت باشند . اما معمولا بین یک هفته تا یک ماه ممکن است زمان نیاز باشد تا وب سایت جدید اماده و در بستر اینترنت شروع به کار کند .

شما مشتریان و صاحبان وب سایت ها که قصد دارید فعالیت وب سایت خود را مجدد از سر بگیرید می توانید با شرکت فرابین پندار در تماس باشید تا راهنمایی ها و مشاوره های لازم بز شما ارائه گردد و یک پروژه ی بسیار بهتر از قبل به شما تحویل داده شود .   


فرابین پندار تبریز – طراحی سایت در تبریز – طراحی سایت – سئو سایت – پشتیبانی سایت – طراحی اپلیکیشن

با ما در تماس باشید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت