اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

25 تیر 1398
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
طراحی گرافیکی واکنش گرا

طراحی گرافیکی واکنش گرا


طراحی گرافیکی واکنش گرا

طراحی گرافیکی واکنش گرا ,یا همان طراحی گرافیکی ریسپانسیو در حقیقت طراحی سایت به شکلی ست که در دستگاه های مختلف از جمله سیستم های رو میزی ,لب تاب ها ,تبلت ها و گوشی های تلفن همراه .. سازگار باشد.

responciveبه معنی واکنش گرا طراحی ریسپانسیو تمام عناصر را نسبت به پیکسل می دهند.هدف ازطراحی سایت به شکل واکنش گرا یا همان ریسپانسو ,داشتن یک سایت با عناصر متفاوت است.عناصر مد نظر  با توجه به انداه نمایش گر  دستگاه های مختلف متفاوت است.سایت های که به فرم واکنش گرا طراحی شده اند  دارای urlو html یکسان هستند.

باتوجه به این که امروزه اکثر کاربران از تبلت و گوشی استفاده می کنند نداشتن سایت با طراحی گرافیکی واکنش گرا , باعث شلوغی سایت و نامطلوب بودن آن برای کابر خواهد شد
.موتور های جستجوگر گوگل نیز  ریسپانسیو یا همان واکنش گرا بودن سایت را  یکی از المان های مهم  در افزایش  رتبه رنکینگ سایت در نظر می گیرند.از این رو بهترین نتایج جستجوی گوگل برای سایت هایی است که ریسپانسیو یا واکنش گرا طراحی شده اند.
طراحی گرافیکی واکنش گرا و تاثیر آن بر سئو سایت :طراحی گرافیکی  واکنش گرا با تاثیر بر روی حجم سایت و تغییر در سرعت بار گذاری سایت بر روی سئو سایت نیز تاثیر می گذارد.کم بودن سرعت بار گذاری سایت از مهم ترین فاکتور ها در بهبود سئو سایت می باشد.

مزایای  طراحی گرافیکی واکنش گرا:

1-سازگار با انواع مختلف  دستگاه ها و صفحه نمایش ها

2-انعطاف پذیری و کارآیی بالا

3-مقرون به صرفه

4-محبوبیت بالا و افزایش تعداد باز دید کنندگان

5-رتبه بهتر و بالاتر در رنکینک گوگل

6-سئوی بهتر و….

تیم طراحی فرابین پندار در این راستا ,طراحی ریسپانسیو سایت را جزو  دستور کار خود قرار  داده است تا علاوه بر  جلب رضایت کارفرما  , بهترین  نتیجه را در خروجی داشته باشد.


فرابین پندار تبریز – طراحی سایت در تبریز – طراحی سایت – سئو سایت – پشتیبانی سایت – طراحی اپلیکیشن

با ما در تماس باشید

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت