اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

12 مرداد 1398
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت


پشتیبانی سایت از جمله خدمات مهم و در عین حال متفاوت شرکت فرابین پندار است .

پشتیبانی سایت در شرکت فرابین پندار به دو صورت انجام می گیرد .  در وهله اول وب سایت  هایی که توسط خود شرکت طراحی و به مرحله اجرا می رسند و در وهله دوم وب سایت هایی که در بین کارفرما و شرکت قرار داد می شوند تا شرکت وظیفه پشتیبانی سایت کارفرما را در طول یک دوره مشخص و با شرایط خاص به عهده بگیرد .

پشتیبانی سایت های اجرا شده توسط شرکت

وب سایت هایی که به شکل کلی از مرحله ی مشاوره و طراحی تا مرحله ی اجرا و راه اندازی توسط شرکت انجام می گیرند ،در قرار داد قید می شود که این وب سایت از لحاظ نرم افزاری به مدت یکسال از طرف شرکت پشتیبانی رایگان خواهد شد همان طور که گفتیم این بند در قرار داد به مدت یکسال و از لحاظ نرم افزاری است .

وب سایت هایی که توسط خود شرکت طراحی و اجرا می شوند دروهله اول نیازسنجی کامل می شوند و در مراحل کد نویسی و طراحی فرایند های لازم صورت می گیرد . ممکن است در طی فرآیند کار کردن سایت مشکلاتی از طرف سرویس دهنده پیش آید و یا بعلت اشتباهات سهوی مشکلاتی در روند فعالیت عادی سایت به وجود آید که در طول یکسال شرکت طبق قرارداد پاسخگویی های لازم را پذیرفته خواهد شد .

پشتیبانی سایت های قرار داد شده با شرکت

حالت دوم پشتیبانی سایت زمانی است که سایت قبلا به مرحله اجرا رسیده است و اکنون شرکت می خواهد پشتیبانی سایت را طبق بندهای خاصی بر عهده بگیرد .

پشتیبانی سایت می تواند از چندین جنبه در قرارداد قید شود .

پشتیبانی از لحاظ سئو می تواند یکی از گزینه ها باشد . سایت هایی که طراحی و اجرا می شوند اگر برای کسب و کار و رشد و توسعه فعالیتهای خاصی مد نظر گرفته شده باشند باید به فکر بهینه شدن نیز باشند .

از جمله فعالیت های شرکت فرابین پندار پشتیبانی از لحاظ سئو است . سئو و بهینه سازی می تواند به تنهایی در جنبه های مختلف اجرا شود .در جنبه های تولید محتوا ،حفظ امنیت ،بهینه سازی فنی ،بهینه سازی محتوایی و … که  شرکت در وهله اول در پشتیبانی سئو یک وضعیت کلی به کارفرما ارائه خواهد کرد و طبق قرار داد  کار خود را شروع می کند و طی گزارش گیری های منظم کارفرما را در جریان روند پیشرفت وب سایت از لحاظ میزان بهینه سازی ،رتبه سایت،رتبه کلمات کلیدی و… قرار میدهد .

هم چنین موضوع مهم مشاوره در رابطه با کلمات کلیدی و چگونه بهینه سازی است که در جلسه ی مشاوره ی وب سایت مربوط به پشتیبانی سایت هم بسته به درخواست های مشتری می تواند بررسی و در قرارداد مندرج شود .

سایر فعالیت ها در زمینه پشتیبانی وب سایت

سایر فعالیت هایی که در پشتیبانی سایت در نظر گرفت ،پشتیبانی  از لحاظ امنیت و پشیبان گیری مداوم  و هم چنین پشتیبانی نرم افزاری است که  در مدت عقد قرارداد می باشد .

در کل برای پشتیبانی سایت می توان جنبه های زیادی در نظر گرفت ،ممکن است کارفرما صرفا برای یک سایت فروشگاهی ورود محصولات را در نظر داشته باشد و یا سایت دیگری به روزرسانی روزانه یک قسمت از سایت را به عهده شرکت واگذار کند .بسته به نوع در خواست مشتری و شرایط شرکت میتوان خدمات پشتیبانی سایت را به مشتریان و کارفرمایان ارائه کرد.

کارفرمایان و صاحبان سایت که در نظر دارند وب سایت خود را از جنبه های مختلف پشتیبانی کنند می توانند با شرکت فرابین پندار در تماس باشند تا مشاوره ها و راهنمایی های لازم در این زمینه صورت گرفته و بهترین نتیجه را دریافت نمایند .


فرابین پندار تبریز – طراحی سایت در تبریز – طراحی سایت – سئو سایت – پشتیبانی سایت – طراحی اپلیکیشن
با ما در تماس باشید .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت