اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

1398
مطالب مرتبط
آموزش وردپرس در تبریز

آموزش وردپرس در تبریز


آموزش وردپرس در تبریز

شرکت فرابین پندار ، طراح ، برنامه نویس و مجری انواع وب سایت های شرکتی ، فروشگاهی ، شخصی ، املاک و … هم اکنون آماده آموزش وردپرس در تبریز به علاقمندان در این زمینه می باشد .

اگر میخواهید وردپرس را بصورت تضمینی یاد بگیرید یک جلسه رایگان مهمان ما شوید تا با واقعیات دنیای وردپرس ویژه بازار کار آشنا شوید :

0914-1090213 

همانطور که ممکن است بدانید سیستم مدیریت محتوی وردپرس هم اکنون یکی از بهترین سیستم های مدیریت در جهان می باشد که ملیون ها سایت در این بستر هم اکنون در حال اجرا هستند .

اگر خواهیم به صورت کلی وردپرس را بررسی کنیم می توان گفت اگر وب سایت را دو قسمت در نظر بگیریم که قسمتی برای کاربر و قسمتی برای سرور باشد ، در کل برنامه نویسی قسمت سرور کمی دشور تر است .

به همین دلیل می توان با به دست آوردن دانش کد نویسی مرتبط با هریک از سیستم های مدیریت ، وب سایت های خود را متناسب با این سیستم مدیریت ها طراحی کنیم .

مزایای استفاده از وردپرس چیست ؟

زمانی که ما از سیستم های مدیریت محتوا برای طراحی سایت خود استفاده می کنیم چندین و چند مزیت برای ما دارد . اگر موضوع بجث ما در اینجا وردپرس باشد می توانیم بدین شرح ویژگی های آن را عنوان کنیم :

1.داشتن امنیت بالا

2.صرفه جویی در کدنویسی سمت سرور تا 70 %

3.قابلیت توسعه پذیری تمامی بخش ها

4.کد نویسی یسبار کمتر در سمت کاربر و قالب سایت

5.استاندارد سازی و بهینه سازی کدنویسی

6.سئو و بهینه سازی بهتر سایت

7.کنترل آسان تمامی قسمت های سایت

8.افزودن قسمت های دلخواه به وب سایت

9.اجرای انواع وب سایت ها همچون فروشگاه ، املاک ، شخصی ، خبری و ..

10. مدیریت بهتر حافظه و …

امروزه برنامه نویسان جهت تسریع در روند برنامه نویسی و همچنین داشتن امنیت کافی ترجیح می دهند تا وب سایت ها را در بستر سیستم قدرتمند وردپرس اجرا نمایند .

وردپرس حاصل تلاش بیش از 30.000 نفر برنامه نویس می باشد و متشکل از یک دانش جمعی است . به همین دلیل و بیشتر به دلایل امنیتی و توسعه پذیری بسیار مورد استقبال است .

سیستم هوک وردپرس چیست ؟

وردپرس قابلیت توسعه پذیری خود را با سیستم هوک برای استفاده کنندگان ( برنامه نویسان وردپرس ) خود فراهم نموده است .

سیستم هوک به زبان ساده یک قسمت برای دخالت در داخل وردپرس است ولی دخالت نه به معنای واقعی و تخریب . بدین معنی که وردپرس به خودی خود ، هنگام شروع به کار کد های خود را اجرا و سیستم را به اصطلاح ران می کند .

در این حالت وردپرس ، سیستم خود را بخش بندی می کند و برای هر بخش یک کد در نظر می گیرد . زمانی که کابران می خواهند در مرحله خاصی از اجرای وردپرس کار خاصی انجام دهند وردپرس کلیدی برای انها تعریف نموده است که با این دسته کد ها می توانید هنگام اجرای بخش مورد نظر ، دستوری را به وردپرس ارسال کنید تا در حین اجرای کدهای ، این کدها را نیز اجرا نماید .

و این به زبان ساده یعنی قدرت توسعه پذیری وردپرس .

ما در این قسمت سعی کردیم به زبان محاوره ای و ساده قدرت این سیستم مدیریت را برای شما توصیف کنیم .

آن دسته از عزیزان که قصد گذراندن دوره آموزش وردپرس در تبریز را دارند می توانند با شرکت ما در تماس بوده و با هماهنگی و تعیین وقت کلاس ها در مدت مشخص به راحتی این سیتم مدیریت را هم از لحاظ مدیریت و هم از لحاظ برنامه نویسی و توسعه پذیری فرا بگیرند .

شرکت فرابین پندار با 9 سال سابقه کاری در زمینه طراحی انواع وب سایت ها از هنرجویانی که قصد گذراندن دوره آموزش وردپرس در تبریز و ورود به بازار کار دارند دعوت به عمل می اورد .

با تشکر

شرکت فرابین پندار تبریز ( طراحی و سئو سایت )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت