اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

1399
مطالب مرتبط
تاثیر کرونا بر کسب و کار های آنلاین

تاثیر کرونا بر کسب و کار های آنلاین


تاثیر کرونا بر کسب و کار های آنلاین

تاثیر کرونا بر کسب و کار های آنلاین چه بوده و چه خواهد بود ؟

همانگونه که مستحضر هستید متاسفانه ویروس کوید 19 یا همان کرونا چند ماهی است که گریبان گیر اکثر کشور ها و ملت های مختلف دنیا شده است و افراد زیادی بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند .

با توجه به راه و روش های انتقال این بیماری ، فعالیت های روزمره مردم بسیار کمتر شد و قرنطینه ها شروع شدند . چرا که دست زدن به هرچیزی و یا تردد در محیط های کار و فروشگاه و … می توانست باعث آلوده شدن فرد شود .

به همین دلیل افراد مجبور هستند برای حفظ سلامتی خود و خانواده شان در منازل بمانند .اما آیا می توان با کاهش تردد و همچنین فعالیت هایی همچون عرضه مواد غذایی و نیاز روزانه ، زندگی را با همان روال قبلی ادامه داد ؟

در این حالت مردم نیاز داشتند تا اقلام مورد نیاز خود را نیز در هر صورت تهیه کنند . به همین دلیل بازهم مجبور می شدند تا از منزل خارح  شوند .

اما راه های بهتری هم برای تهیه مایحتاج وجود داشت .

طبق معمول در این مورد هم فناوری اطلاعات و تکنولوژی دیجیتال پا به میان می گذارد . شاید حدس زده باشید که موضوع همان فروشگاه های اینترنتی می باشند که می توانند هزاران نوع کالا را در دسته بندی های مناسب در اختیار شما قرار دهند بدون اینکه نیاز باشد تا از منزل خود خارج شوید و یا در بین محصولات و سایر افراد برای یافتن کالاهای مورد نیاز خود گشت و گذار کنید .

تاثیر کرونا بر کسب و کار های آنلاین – فروشگاه آمازون

از جمله تاثیر کرونا بر کسب و کار های آنلاین ، تحول در فروشگاه اینترنتی آمازون بود . همانگونه که ممکن است بدانید امازون بزرگترین فروشگاه اینترنتی در جهان می باشد که به تمام نقاط دنیا محصول ارسال می نماید و شما می توانید در هر کشوری که باشید کمیاب ترین کالا ها را از این وب سایت سفارش داده و درب منزل دریافت کنید .

با توجه به گزاررش های اخیر در طی دوره شیوع کرونا تا به امروز ( در حدود 4 ماه ) ، دارایی مالک این فروشگاه که هم اکنون ثروتمند ترین فرد جهان می باشد به میزان 24 میلیارد دلار افزایش یافته است !!!

آیا این میزان ، رقم کمی محسوب می شود .؟.

به وضوح می توان تاثیر کرونا بر کسب و کار های آنلاین را در این فروشگاه اینترنتی مشاهده کرد . در کشور خودمان نیز وب سایت های کسب وکار های بزرگ هم با وجود رشد اندکی که داشتند ولی بازهم از این ماجرا بی تاثیر نماندند . البته احتکار برخی کالاهای مورد نیاز مردم همانند ماسک که در ابتدای شیوع این بیماری توسط برخی اسامی مطرح فروشگاه های اینترنتی انجام شد بماند .

همواره چه در زمان وقوع این بیماری و چه قبل و بعد از آن ، همواره کسب و کارهای آنلاین ارزش خود را حفظ می کنند و بخشی از زندگی ما شده اند .

فروشگاه های اینترنتی یکی از بهترین راه ها برای دیدن و دیده شدن هستند و خواهند بود . بهبود وضعیت کسب و کارها از طرریق وب سایت های بهینه همواره بهترین گزینه می باشد .

به امید ریشه کن شدن هرچه سریعتر این بیماری از سراسر جهان

باتشکر ، فرابین پندار ، طراحی سایت

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت