اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

1398
مطالب مرتبط
تفاوت طراح وب بابرنامه نویس وب

تفاوت طراح وب بابرنامه نویس وب


ایا می دانید تفاوت طراح وب بابرنامه نویس وب   در چیست ؟؟

webGraphic Disgner:یا همان طراح گرافیکی وب طراحی گرافیکی وب را بر عهده دارد. و با اصول طراحی گرافیکی و رابط کاربری نرم افزار های گرافیکی و طراحی اشناست و نیازی به اشنایی با کد نویسی های html,css را ندارد .

طراح وب کسی است که با استفاده از طراحی های تصویری و زیبا شناسی تلاش دارد .تا سایت شما را از لحاظ بصری ارتقا می بخشد .طراح همیشه از کد نویسی استفاده نمی کند .طراحان وب از خلاقیت خود در  زمینه افزایش زیبایی و ظاهر سایت استفاده می کنند.عموما طراح وب از نرم افزار های گرافیکی فتو شاب وillustratorاستفاده می کند.تا شکل ظاهری سایت و عناصر را ایجاد کند.

این شکل ظاهری در مرحله بعد با زبانهای برنامه نویسی توسط توسعه دهنده ی  وب یاwebdisgnerکد نویسی می شود .تا در محیط وب گسترش یابد.
web Disgne:طراح وب واسط بین طراح گرافیک و برنامه نویس بوده و تا حدودی به نرم افزارهای گرافیکی اشناست . عمده فعالیتش  تبدیل گرافیک به کد قالب است با زبان هایی مثل cssوjavascripوhtml اشناست.
webProgramer:برنامه نویس وب که کد نویسی به هر زبان وب که در طراحی کار برد دارد را انجام می دهد. طراحی و برنامه نویسی بانک اطلاعاتی وب (پایگاه داده )سمت سرور را  نیز  این فرد انجام می دهد .
web developer:یک پله بالاتر از برنامه نویس است . در واقع این شخص به جز کد نویسی به اصول مهندسی نرم افزار و مدیریت تم های نرم افزاری وتوسعه نرم افزار هم تسلط دارد.
اما عموما در ایران طراح گرافیکی وب و طراحی وب را معمولا یک فرد یا همان طراح وب انجام می دهد. و از طرفی برنامه نویسی وب وتوسعه دهنده ی وب را نیز همان برنامه نویس انجام می دهد.
در  نهایت می توان گفت که تفاوت طراح وب بابرنامه نویس وب در این است .که یک طراح وب شکل ظاهری یک وب سایت را  طراحی می کند .ولی برنامه نویس وب اطلاعات سمت سرور  و پایگاه داده را برنامه نویسی می کند.

برچسب ها :

یک پاسخ به “تفاوت طراح وب بابرنامه نویس وب”

  1. farabin گفت:

    سلام چشم ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت