اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

31 اردیبهشت 1399
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
سئو داخلی

سئو داخلی


خدمات سئو داخلی

خدمات سئو داخلی از جمله کارهای بسیار ضروری در پروسه سئو می باشد که در واقع هم 50 % فرآیند سئو را تشکیل می دهد و هم پایه و اساس سئو می باشد و در قدم اول باید سئو داخلی انجام گیرد .

موضوع سئو و بهینه سازی داخلی پایه ترین موضوع است هنگامی که می خواهیم فرآیند سئو یک سایت را شروع کنیم . هر وب سایت که قرار است در بین رقبای خود قد علم کند نیاز دارد تا بهینه سازی شود . روند بهینه سازی شامل دو بخش سئو خارجی و داخلی می باشد .

سئو داخل سایت مهمترین بخش در پروسه بهینه سازی سایت می باشد . این بخش تماما در اختیار برنامه نویس و یا وب مستر سایت می باشد و هیچ شخص ثالثی نمی تواند دخل و تصرف در ان نماید و یا برای سئو داخل سایت مشکل ساز شود .

نکته مهم که در تفاوت بین سئو خارجی و داخل سایت وجود دارد کنترل ان توسط وب مستر می باشد . سئو داخل سایت همانطور که گفته شد تماما در دست وب مستر است و همچنین مسیری وجود دارد که وب مستر از طریق ان می تواند بهنیه سازی داخلی سایت خود را رتقا دهد . همچنین در سطح اینترنت ابزار ها و سایت هایی وجود دارند که بخش بزرگی از خدمات خود را بصورت رایگان ارائه می دهند و شما می توانید از طریق معرفی وب سایت خود به این ابزار ها ، وضعیت کلی داخل سایت خود را بررسی کنید و مشکلات ان را در صورت داشتن آگاهی های لازم برطرف نمائید .

تفاوت دیگر مهمی که بین بهینه سازی داخل سایت و سئو خارجی وجود دارد این است که اکثر فرآیند های بهینه سازی داخلی سایت فقط برای یکبار انجام خواهد شد و به ندرت وب مستر موارد داخلی را تغییر خواهد داد .

برای مثال تعریف یک مشخصه داخل سایت برای تصاویر یکبار برای همیشه انجام خواهد شد و اگر در تمام سایت به درستی انجام شود در صورت تغییر یا افزودن سایر تصاویر هم مشکلی پیش نخواهد آمد .

خدمات بهینه سازی داخلی سایت با فرابین پندار

با توجه به حساسیت موضوع بهینه سازی داخلی ، لازم است تا این کار به درستی و همه جانبه انجام شود . بدون بهینه سازی داخلی ، سئو خارج سایت هیچ ارزشی نخواهد داشت و شما به هر میزان که برای انجام کارهای خارج سایت تلاش نمائید نتیجه ای که خواهید گرفت کمتر از 30 درصد خواهد بود .

پس با این اوصاف متوجه می شوید که سئو داخلی به چه میزان اهمیت دارد . اگر طراحی سایت شما توسط فرابین پندار صورت می گیرد و حتی قصد سئو و بهینه سازی ان در آینده را ندارید اصول اولیه بهینه سازی داخلی برای شما انجام خواهد شد .

اما اگر همزمان با طراحی سایت قصد دارید تا بهینه سازی را هم پس از اتمام طراحی انجام دهید پس بهترین سئو داخل سایت را می توانید از همین ابتدای کار داشته باشید .

زمانی که طراحی سایت با در نظر گرفتن سئو انجام می شود ، روند اجرای کارهای سئو داخلی بسیار بهینه تر صورت می گیرد . در واقع می توان گفت سئو داخلی موضوعی نیست که یک شخص بدون داشتن دانش کد نویسی و نحوه برخورد با کد ها بتواند تغییرات لازم در داخل سایت را انجام دهد .

روند بهینه سازی داخلی می تواند شامل مراحل مختلفی باشد که به برخی از این موارد می توان به این شکل اشاره کرد :

. بهینه سازی شناسایی تصاویر

. بهنیه سازی ساختار کد از لحاظ عنوان بندی و متن بندی

. مدیریت عناوین اصلی و پرهیز از عنوان گذاری های بی ربط

. مدیریت تگ ها لازم برای شناسایی بخش های مختلف یک مطلب

. مدیریت همه متا تگ های داخل سایت

. تعریف صحیح تمام فایل های لازم داخل قالب

. مدیریت نحوه نمایش تصاویر با اندازه درست و بدون ایجاد Scale در تصاویر

. مدیریت فشار بار وارد بر قالب سایت هنگام لود سایت  و ….

برخی از فرآیند های سئو داخلی نیز بعد از آپلود سایت و قرار گیری آن در معرض دید کاربران باید صورت گیرد در واقع در قدم اول تمام کارهایی که مربوط به سئو داخلی است انجام گرفته و پس از شروع به کار سایت به کمک ابزار هایی که در بالا اشاره شد وضعیت کلی سایت از نظر ساختار داخلی بررسی شده و سایر مسائل نیز رفع خواهند شد .

شما همچنین می توانید برای بررسی سئو داخلی سایت خود و بهبود آن نیز با ما همکاری نمائید . تمامی وب سایت ها جهت بالا امدن در نتایج جستجو در قدم اول نیاز به بهینه سازی داخلی دارند . شما وب مستران و صاحبان کسب کار های مختلف می توانید جهت اجرای فرآیند های بهینه سازی داخلی سایت خود با ما تماس گرفته و این پروسه را به سئو کاران شرکت ما بسپارید .

جهت هرگونه مشاوره و طرح سوالات می توانید با ما تماس بگیرید .

باتشکر

شرکت فرابین پندار

2 پاسخ به “سئو داخلی”

  1. محمدیان گفت:

    سئو تصاویر همیشه قراره انجام بشه یا یبار فقط انجام میشه ؟

    • شرکت فرابین پندار گفت:

      بستگی یه برنامه نویسی قالب داره . البته 50 درصد مواقع ما باید روی تصاویر از لحاظ اندازه و کیفیت همیشه کار کنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت