فرابین پندار ، طراحی سایت در تبریز ، سئو وب سایت

۵ مرداد ۱۳۹۸
  • شرکت فرابین پندار
  • بازدید
سئو در تبریز

سئو در تبریز


سئو در تبریز جز خدمات اصلی شرکت فرابین پندار است.

بحث سئو و بهینه سازی سایت که بعد از اتمام مراحل طراحی و اجرا به ذهن می رسد یک مسئله بسیار مهم در آینده ی وب سایت و درصد بهره برداری از آن است .

سئو منحصرا به مرحله آخر نیست و از ابتدای کار باید در فکر آن بود ،از مرحله مشاوره ،کدنویسی ،اجرا و پشتیبانی های بعد از آن.

سئو در تبریز امروزه بسیار رونق یافته و صاحبان اکثر کسب و کارها در وهله اول بیشتر خواستار سئو و رتبه گرفتن در گوگل هستند . به قدری که قبلا در روی کار تمرکز بود امروزه این تمرکز نه کاملا بلکه به مقداری کمرنگ تر شده است و بحث بهینه سازی پر رنگ تر و صد البته جز جدایی ناپذیر در یک پروژه ی طراحی و برنامه نویسی وب است .

خدمات سئو در تبریز در شرکت فرابین پندار شامل چه مواردی است ؟

شرکت فرابین پندار خدمات سئو در تبریز را به دو قسمت تقسیم میکند .قسمت اول طراحی پروژه ها و سپس سئو و قسمت دوم تنها سئو سایت مورد نظر .

حالت اول زمانی است که پروژه ی وب سایت به کل در اختیار شرکت است و بعد از اتمام پروژه از لحاظ سئو هم مدیریت خواهد شد . در این حالت از بیس پروژه کارهای اصلی جهت سئو صورت می گیرد و زمانی که پروژه در حالت اجرا است یک کار بسیار تمیز و حرفه ای داریم .

حالت دوم زمانی است که سایت متعلق به شرکت ،شخص یا نهاد دیگری است و شرکت خدمات سئو آن را متقبل می شود .

عمده کارهایی که در خدمات سئو در تبریز انجام میدهیم چیست ؟

1.بررسی وضعیت کلی وب سایت از لحاظ سئو

2.بررسی وضعیت قالب ،سرعت سایت ،رتبه فعلی …

3.بررسی وضعیت لینک بیلدینگ سایت

4.بررسی کلمات کلیدی پیشنهادی کارفرما

5.بررسی کلمات کلیدی مشابه و پیشنهاد کلمات کلیدی بهینه به کارفرما

6.بهینه سازی قالب سایت از لحاظ کد نویسی و رفع ایرادات

7.بهینه سازی سایت در ابزارهای گوگل (وب مستر ،آنالیتیک،…)

8.تولید محتوای بهینه و سئو شده

9.نظارت روزانه بر وضعیت سئو و جلوگیری از هرگونه مشکلات احتمالی و پشتیبان گیری منظم

10.ارائه مشاوره های لازم در زمان های مشخص به کارفرما و انجام همکاری های لازم

پیشنهاد ما به شما چیست؟

خدمات سئو در تبریز توسط شرکت فرابین پندار محدود به این موارد نبوده و شما مشتریان و کارفرمایانی که قصد دارید وب سایت های خود را سئو کنید می توانید با شرکت ما در تماس باشید تا از مشاوره های لازم در تمام زمینه ها که به پیشبرد کار شما کمک میکند بهره لازم را ببرید .چرا که وب سایت ها و کلمات کلیدی مد نظر آن ها مسلما با یکدیگر تفاوت دارند و پس از نیاز سنجی ها و بررسی های درست روی وضعیت کلی وب سایت و همچنین بررسی کلمات کلیدی باید استارت پروژه زده شود.

از این رو پیشنهاد ما به شما کارفرمایان و مشتریان عزیز که میخواهید یک پروژه کاری خوب را استارت بزنید ، این است که همیشه به فکر ادامه کار هم باشید . این نکته را همیشه به یاد داشته باشید که  یک وب سایت بدون سئو به منزله یک میهمانی بدون مهمان است . هدف از راه اندازی یک وب سایت را صرفا معرفی خود یا داشتن یک وب سایت برای معرفی به دیگران قرار ندهیم . ما باید به گونه ای خاص تر و مهندسی تر خودمان را در ردیف های اول گوگل به کاربران و مشتریان خود نشان دهیم و با ارائه یک محتوای قدرتمند و ناب هر چه بیشتر کاربران زیادی را به سمت خود دعوت کنیم .

شرکت فرابین پندار در خدمات طراحی سایت و سئو در تبریز همواره در کنارشما خواهد بود تا در رقابت با رقیبان خود همواره پیروز و در ردیف های اول قدرت نمائی کنید.


فرابین پندار تبریز – طراحی سایت در تبریز – طراحی سایت – سئو سایت – پشتیبانی سایت – طراحی اپلیکیشن

 

 

۲ پاسخ به “سئو در تبریز”

  1. پریسا زمانی گفت:

    سایت خودتون ردیف اول بود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت