اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

1399
طراحی سایت اقتصادی و ارزان

طراحی سایت اقتصادی و ارزان


طراحی سایت اقتصادی و ارزان

اگر به دنبال طراحی سایت اقتصادی و ارزان هستید ، باید گفت در مسیر خوبی هستید اما لازم است تا چند نکته را در نظر بگیرید . اول اینکه باید مدنظر داشت که سایت های ارزان قیمت مسلما امکانات یک مقدار کمتری دارند . سایت هایی که به شکل اختصاصی طراحی می شوند مسلما امکانات زیادتری دارند به این دلیل که طراح سایت و خود شما ، در کنار هم تمامی طرح هایی که در ذهن دارید را روی سایت پیاده خواهید کرد و از همین جهت سایت شما کاملا مطابق با سلیقه شخصی شما خواهد بود .

ضمن اینکه امکان ایجاد هرگونه تغییرات در آینده در این سایت وجود خواهد داشت به این دلیل که تمامی بخش های سایت از کوچک به بزرگ توسط طراحان و برنامه نویسان شرکت طراحی سایت اجرا شده اند و از این جهت اعمال تغییر در تمامی بخش های سایت به سادگی صورت خواهد گرفت .

مسلما هزینه طراحی سایت های شخصی سازی شده و کاملا اختصاصی بالاتر است و زمان طراحی آنها نیز بیشتر . درواقع دو نکته اصلی که در طراحی سایت اقتصادی و ارزان وجود دارد مقایسه بین زمان و هزینه است . در حالت طراحی سایت اقتصادی و ارزان هزینه شما پایین تر و همچنین مدت زمانی که برای طراحی سایت سپری می شود کوتاهتر است .

از همین جهت برخی از صاحبان کسب و کار ها که قصد آنها صرفا داشتن سایت برای معرفی خود است ، می توانند از پکیج های طراحی سایت ارزان قیمت استفاهده کنند .

این پکیج ها توسط اکثر شرکت های برنامه نویسی و طراحی سایت ارائه میشود و دارای برخی ویژگی های همه جانبه هستند که دانستن آنها خالی از لطف نیست .

ویژگی پکیج های سایت ارزان

وب سایت هایی که با عنوان سایت اقتصادی یا همان ارزان قیمت طراحی می شوند زمان کمتری برای تحویل نیاز دارند و هزینه آنها نیز کمتر است . اما مسلما این ویژگی ها برخی امکانات را هم از ما خواهند گرفت .

اگر شما بدون دخالت نطرات شخصی خودتان ، به شکل مستقیم سایت را از شرکت تحویل بگیرید ، وب سایت در قالبی از پیش تعیین شده به شما تحویل داده خواهد شد با امکاناتی محدود .

معمولا شرکت های طراحی و برنامه نویسی سایت یک پکیج را از قبل آماده می کنند که معمولا یک یا نهایتا چند قالب آماده هستند و به انتخاب مشتری  یکی را تحویل می دهند و همچنین امکانات داخل آن وب سایت ها هم محدود هستند و برخی خدمات اصلی و ضروری را به مشتریان ارائه می کنند .

لازم است بداید که ممکن است این شرکت این پکیج را به غیر از شما به چندین شرکت دیگر نیز ارائه نموده باشد از این جهت ممکن است وب سایت های مشابه زیادی دقیقا عین وب سایت شما در سطح اینترنت وجود داشته باشند که خودش موضوع مهمی است .

آیا می توان سایت های ارزان قیمت را تغییرداد ؟

باید گفت این موضوع دقیقا بستگی به نوع طراحی سایت توسط شرکت دارد . اگر شرکت همکار شما ، وب سایت را به گونه ای طراحی نماید که امکان ایجاد تغییرات در آن وجود داشته باشد بسته به نوع تغییرات ، شما می توانید هزینه مد نظر را پرداخت کنید و تغییرات مد نظر را در قالب لحاظ کنید .

البته لازم به ذکر است که این تغییرات هم ، خودشان محدودیت هایی دارد و نباید از تعداد مشخصی زیادتر شوند چرا که در اینصورت ممکن است به طراحی سایت اختصاصی منجر شود .

معمولا کد رنگ برای شرکت ها مهم است از همین جهت معمولا در تمامی پکیج های طراحی سایت ارزان قیمت ، امکان تغییر رنگ قالب متناسب با رنگ سازمانی شما وجود دارد .

اما در حالت کلی تغییرات بسیاری در سایت نمی توان داد .

اگر این مسائل را در نظر دارید می توانید از پکیج طراحی سایت اقتصادی و ارزان استفاده نمائید . در غیر اینصورت اگر نیازمند طراحی سایت های اختصاصی هستید باید از پکیج های طراحی سایت حرفه ای استفاده نمائید .

اگر کسب و کار شما برایتان مهم است توصیه می کنیم که از پکیج های طراحی سایت اقتصادی و ارزان استفاده نکنید اما اگر صرفا نیت شما داشتن یک وب سایت برای نمایش کسب و کار است بهترین راه استاده از پکیج های طراحی سایت های ارزان قیمت هستند که هزینه زیادی هم به شما متحمل نشود . البته یک نکته مهم را هم در نظر بگیرید که اگر در ابتدای طراحی سایت با شرکت طراحی توافق نمائید و همچنین شرکت نیز این خدمات را داشته باشد ، می توانید بعد ها و هنگام توسعه کسب و کار خود ، وب سایت خود را تغییر اساسی دهید و به طراحی که دلخواه شماست تبدیل کنید .

شرکت طراحی و برنامه نویسی فرابین پندار تبریز ، یکی از شرکت های متخصص در زمینه طراحی و برنامه نویسی سایت ، انواع وب سایت های مختلف را در زمینه کسب و کارهای مختلف در قالب پکیج های مختلف باقیمت های بسیار مناسب خدمت مشتریان و کارفرمایان خود ارائه می نماید .

شما عزیزان که قصد دارید تا وب سایت های قدرتمند را برای خود طراحی و برنامه نویسی کنید ، می توانید هر آنچه که در ذهن دارید را برای ما بیاورید تا آن را تبدیل به واقعیت نمائیم . تمامی طرح ها و برنامه های ذهن شما با واقعیت فاصله چندان دوری ندارند .

جهت مشاوره در زمنیه طراحی و برامه نویسی انواع وب سایت بدون محدودیت ، می توانید از طریق پل های ارتباطی با ما تماس گرفته و با کارشناسان و مهندسین ما مشاوره نمائید .

در خدمتتان هستیم

با تشکر ، شرکت مهندسی فرابین پندار تبریز

 

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت