فرابین پندار تبریز ، طراحی ، اجرا و سئو وب سایت

طراحی سایت در تبریز

طراحی سایت در تبریز


طراحی سایت در تبریز را توسط چه شرکتی انجام دهیم؟

طراحی سایت یک موضوع بسیار مهم در کسب و کارهای امروزی است.امروزه اکثر کسب وکار ها جهت معرفی خود روی به بازار طراحی سایت می آورند که دلایل مختلفی دارد.

مهم ترین دلیل این است که تبلیغات از طریق اینترنت و دیده شدن در دنیای اینترنت بسیار بهتر است ، اگرچه این کار ، کاری زمان بر است و ممکن است چندین ماه طول بکشد اما نتیجه نهایی بسیار قابل توجه خواهد بود.

فرض کنید کسب وکار ما مربوط به فروش لوازم آرایشی و بهداشتی است و می خواهیم در سطح شهر تبلیغات کنیم.راه های زیادی هستند مثل استفاده از بنر های تبلیغاتی ، بیلبورد ها ، ایستگاه های اتوبوس و…. خب ابن روش خوب است ولی اگر کسب وکار ما نوپا باشد مسلما بسیار یسبار هزینه بر خواهد بود برای ما،چرا که اگر بخواهیم کسب و کار خود را به شکل گسترده معرفی کنیم بسیار هم باید تبلیغ کنیم که برای کسب وکار های نوپا اصلا مناسب نخواهد بود.

ماسوی این موضوع امروزه میدانیم که مردم برای اکثر کارهای خود از اینترنت استفاده می کنند و با سوالاتی که در ذهن آنها وجود دارد یا درخواست هایی که برایشان نیاز است را به همان شکل و با همان ساختار جملات در اینترنت جستجو می کنند.

اما نکته مهم اینجاست که خودتان را جای جستجو کننده یا مشتری خودتان قرار دهید.شما بعنوان یک خریدار اگر می خواهید یک محصول آرایشی یا بهداشتی بخرید و می خواهید از اینترنت خرید خود را انجام دهید یا اصلا خرید نکنید و فقط اطلاعات کسب کنید ، چه چیزی را در اینترنت جستجو می کنید؟

مسلما با زبان گفتاری که در ذهن خودمان می کفتیم خواهیم نوشت مثلا : “خرید ادکلن فارنهایت ” ، این یک مثال است و ممکن است هرچیزی باشد.مهم این است که بدانیم مشتری ما چه می خواهد و احتمالا چه چیزی در اینترنت جستجو خواهد کرد.به ابن موضوع کلمات کلیدی گفته می شود.

بحث شناسایی کلمات کلیدی بخودی خود یک بحث بسیار سنگین و تخصصی است که شرکت های طراحی سایت اگر بصورت تخصصی و با توجه به اصول مهندسی که وجود دارد ابن کار را برای شما انجام دهند ، موثر ترین قدم را در دیده شدن سایت شما در رتبه های اول برداشته اند.

زمانی که در بحث طراحی سایت موضوع سئو مطرح می شود ذهن مردم فقط به سمت ارسال مطلب و برچسب گذاری می رود.درست است که اینها هم جزو مراحل سئو می باشند اما از نطر خود من ممکن است فقط ده درصد کل کار سئو منتهی به این دو باشد.چرا که کارهایی بسیار بسیار مهندسی تر مثل همان پیدا کردن کلمات کلیدی برای سایت و کارهایی دیگر باید در وهله اول انجام گیرد تا بهترین نتیجه از پروژه طراحی سایت شما حاصل گردد.

اگر بدانید که مشتری شما چه می خواهد و روی آن خواسته مشتری کار کنید و این کار را توسط شرکتی مهندسی و تخصصی انجام دهید بهترین ، معقول ترین و ارزان ترین روش تبلیغات و دیده شدن را انجام داده اید و در کسب و کار خود بسیار جلوتر از رقیبان خود خواهید بود و بسیار بسیار جلوتر از کسانی که هنوز کسب وکار خود را بهینه نکرده اند و با روش های قدیمی و هزینه بر مشغول معرفی کسب و کار خود هستند.

اکنون اگر بپرسیم طراحی سایت در تبریز را توسط چه شرکتی انجام دهیم ، شرکت فرابین پندار به عنوان شرکت طراحی سایت مفتخر است تا خدمات طراحی سایت در تبریز و تمام شهر های کشور ، برنامه نویسی و سئو وب سایت های شما را به بهترین شکل و با مناسب ترین قیمت برای شما انجام دهد.


فرابین پندار تبریز – طراحی سایت در تبریز – طراحی سایت – سئو سایت – پشتیبانی سایت – طراحی اپلیکیشن

با ما در تماس باشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت