اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

1399
طراحی سایت چیست

طراحی سایت چیست


طراحی سایت چیست و چگونه باید یک سایت داشت ؟

بسیاری از افراد ممکن است برایشان سوال باشد که اصلا طراحی سایت چیست و چرا باید طراحی سایت انجام دهند .

وب سایت بستری در سطح اینترنت می باشد که امکا دیده شدن شما در کنار رقبا به سایر مشتریان و مخاطبان شما را فراهم می نماید .

وب سایت ها کاربرد های مختلفی دارند برای مثال : وب سایت فروشگاهی ، وب سایت شرکتی ، وب سایت شخصی ، وب سایت املاک ، وب سایت رستوران ، وب سایت پزشکی و ….

پس مشاهده می نمایید که وب سایت محدود به یک شخص یا یک کسب و کار نیست و می توان برای تمامی موارد و نیاز ها وب سایت با هدف طراحی کرد .

برای مثال : شما اگر یک نماینده بیمه هستند می توانید یک وب سایت برای خود داشته باشید تا ضمن تعریف خدمات شما به مشتریان خود ، از اخبار و اطلاعات روز بیمه دیگران را مطلع کنید . این اطلاع رسانی اگر به شکل درست انجام شود برای شما بسیار خوب خواهد بود  چون شاید در قدم اول اطلاع رسانی خالی برای شما مسخره به نظر اید اما زمانی که شما کم کم مقالات و اطلاعات داخل سایت خود را گسترش می دهید مخاطبان نیز کم کم جذب مقالات شما می شوند و از این پس در رابطه با بیمه و مسائل مربوط به ان ، هر مشکلی که داشته باشند به شما مراجعه خواهند نمود .

زمانی که این مشتریان تعدادشان زیاد شد می توانید ابراز های رایگان در اختیار انها قرار دهید و برای مثال فرم های محاسبه انواع حق بیمه نامه ها ، کاربران عموما ابزار های رایگان را بیشتر دوست دارند و وب سایت هایی که اینگونه خدمات را ارائه می کنند مخاطبان زیادی دارند .

اما همواره قرار برا این نیست که خدمات ارائه شده رایگان باشند . شما باید به فکر جیب خودتان هم باشید !

چگونه از طراحی سایت درآمد داشته باشیم ؟

اکنون که می دانید طراحی سایت چیست و برای چه مشاغلی می توان از ان استفاده کرد باید بدانیم چگونه می توان از انها کسب درامد کرد . برای مثال همان وب سایت بیمه را در نظر بگیرید . شما همواه با مقالات مفید به کاربران اطلاع رسانی می کنید .

ابراز های رایگانی هم همچون فرم های استعلام حق بیمه در اختیا انها گذاشته اید . حالا زمان ان است که از خبر های خوب برای کاربران خود بگوئید . برای مثال با قرا دادن یک فرم ثبت بیمه نامه به کاربران خود این امکان را یدهید تا بتوانند بیمه نامه خود را از طریق وب سایت به ثبت برسانند و شما مراحل کار را برای انها انجام دهید .برای جذب مخاطبان بیشتر هم می توانید از تخفیف های ویژه ثبت بیمه نامه از طریق سایت استفاده نمائید .

به همین ترتیب شما می توانید کسب وکار خود را با کمی زمان گذاشتن توسعه دهید .

به همین تریتب برای مثال وب سایت های پزشکی که برای سیستم های نوبت دهی پزشکان استفاده میشوند و سایت های فروشگاهی که تماما برای فروش اینترنتی محصول هستند ، سیستم های رستوران که برای سفارش و یا رزرو غذا و میز هستند و ….

پس اگر سوال بود که طراحی سایت چیست ، هم اکنون شما یک دید کلی نسب به این موضع دارید !

مقالات بعدی ما را دنبال کنید .

باتشکر فرابین پندار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت