اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

1399
  • دسته ها
  • شرکت فرابین پندار
  • بدون دیدگاه
طول کلمه کلیدی در سئو

طول کلمه کلیدی در سئو


طول کلمه کلیدی در سئو

طول کلمه کلیدی در سئو یکی از مهم ترین مسائلی است که باید در تولید محتوا در نظر گرفت . طول کلمه کلیدی در سئو را نمی توان گفت که حتما باید کم یا زباد باشد اما نکاتی مهم در رابطه با طول کلمه کلیدی در تولید محتوا وجود دارد که می توان با در نظرگرفتن انها محتوا بهتری داشت .

نکته مهمی که در رابطه با کلمه کلیدی باید در نظر گرفت این است که سئو کردن کلمات کلیدی یک سیلابی بسیار سخت است . برای مثال زمانی که می خواهیم کلمه تی شرت را سئو کنیم و وب سایت خود را در این کلمه بالا بکشیم مسلما کار ما 100 برابر دشوار تر است از زمانی که می خواهیم کلمه خرید تی شرت را سئو کنیم .

بازهم اگر کلمه خرید تی شرت پسرانه را می خواهیم سئو کنیم کار ما راحت تر از کلمه خرید تی شرت می باشد که بازهم مربوط به طول کلمه کلیدی می باشد .

همواره این نکته را در نظر داشته باشید که سئو کردن کلمات چند سیلابی بسیار آسان تر است و دقت داشته باشید که سئو کار ها از این طریق نباید از شما سو استفاده نمایند .

گذشته از این موضوع یک سئو کار خوب همواره مناسب ترین کلمه کلیدی برای وب سایت شما را که بازه جستجوی ان در موتور های جستجو بسیار زیاد است را انتخاب و به شما پیشنهاد می نماید .

زمانی که شما برای وب سایت خود کلمه ای را بهینه می کنید مسلما باید این کلمه همان کلمه ای باشد که توسط کاربران در رابطه با کسب و کار شما جستجو می شود .

برای مثال زمانی که شما کلمه : خرید تی شرت نازک پسرانه در تهران : را می خواهید بهینه کنید چقدر مطمئن هستید که کاربران نهایی سایت شما دقیقا این کلمه را جستحو خواهند کرد ؟

درگیر نکردن بیش از حد کاربر با کلمه کلیدی

همواره کاربران علاقه دارند تا با جستجو ها کوتاه و مختصر به سرعت به نتایج مورد نظر دست پیدا کنند . به همین دلیل باید طول کلمه کلیدی همواره متناسب بوده و کاربر را از تایپ کردن های بسیار طولانی دور کند .

طول کلمه کلیدی در بهینه سازی سایت یک موضوع مهم است چرا که دقیقا رسیدن کاربران به سایت شما و حاصل  شدن نتیجه مورد نظر وابسته به انتخاب صحیح کلمه کلیدی است .

پس با این اوصاف می توان گفت بازه مناسب کلمه کلیدی بین 2 تا 3 کلمه می تواند باشد . چراکه بیشتر از آن دیگر در سلیقه کاربران نهایی سایت نمی باشد ضمن اینکه توجه کنید که حتما قبل از هر چیزی مشاوره های انتخاب کلمه کلیدی مناسب را انجام دهید چرا که ممکن است حتی یک کلمه دو سیلابی را هم بتوانید به راحتی سئو کنید اما جستجویی با آن کلمه در رابطه با وب سایت شما صورت نگیرد .

پس همواره دقت در طول کلمه کلیدی هنگام تولید محتوا ، استفاده در آدرس مقاله و … را در نظر بگیرید تا مقالات و محتواهایی بهتر با نتیجه نهایی مناسب تری برای کسب وکار شما حاصل شود .

باتشکر

فرابین پندار ( سئو و بهینه سازی سایت )

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت