اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

1398
مطالب مرتبط
وب سایت شرکتی چیست ؟

وب سایت شرکتی چیست ؟


وب سایت شرکتی چیست ؟

وب سایت شرکتی چیست و چه ویژگی هایی دارد ؟ امروزه همانطور که میدانیم طراحی سایت قسمت بزرگی از دنیای کسب و کارهای مختلف را تشکیل داده اند .

وب سایت ها در واقع یک راه برای دیده شدن شما و یا فعالیت شما در دنیای اینترنت هستند . حال زمانی که رقبای شما در حال دیده شدن در فضای اینترنت از طریق وب سایت هستند مسلما یک قدم از شما جلوتر هستند .

پس رقابت در این زمینه در دنیای کسب وکارها بسیار بالا است . از این رو امروزه می توان قسمتی از فعالیت های خود را به سمت دیگری آورد که در آینده دامنه وسیعی از رقابت بیین کسب و کار های مختلف در آن صورت خواهد گرفت .

هر یک از کسب وکار ها می توانند در زمینه خود در اینترنت از طریق وب سایت های مختص به خود فعالیت کنند. از این رو ، و برای اینکه نظم خاصی بر این سیستم ها حاکم باشد برای هر یک از کسب و کاره ها و وب سایت های مرتبط با آن اسامی مشخصی انتخاب می کنند .

برای مثال وب سایت شرکتی ، وب سایت فروشگاهی ، وب سایت آموزشی ، وب سایت خبری و…..

ما در این مقاله قصد بررسی یک وب سایت شرکتی را داریم . وب سایت شرکتی معمولا برای معرفی یک شرکت خصوصی یا دولتی و… می تواند طراحی شده و به مرحله اجرا برسد .

وب سایت شرکتی چه ویژگی هایی دارد؟

وب سایت شرکتی در وهله اول معرف زمینه فعالیت آن شرکت است . برای مثال اگر در زمینه عمرانی فعالیت دارد در داخل وب سایت توضیحاتی شبیه به رزومه داخل سایت در قسمت خاصی برای شرکت ارائه می شود.

بسته به نوع فعالیت شرکت ، در داخل وب سایت می توان کارهای بیشتری انجام داد . یکی از این زمینه ها محصولاتی است که شرکت تولید و یا ارائه می کند .

در کل وب سایت شرکتی می تواند به سه دسته تقسیم شود :

وب سایت شرکتی که فقط معرفی شرکت است

وب سایت شرکتی که محصولات شرکت را معرفی می کند

وب سایت شرکتی که محصولات شرکت را به فروش می رساند

زمانی که شرکت مربوطه محصولات خاصی را تولید می کند و یا صرفا ارائه می کند می تواند در دو حالت از طریق وب سایت این محصولات را در محوریت کار خود قرار دهد .

یا صرفا این محصولات را معرفی کند و یا علاوه بر فروش مستقیم از شرکت ، از طریق وب سایت هم محصولات خود را به فروش برساند .

همچنینی وب سایت شرکتی می تواند در ابتدا صرفا به معرفی محصولات پرداخته و سپس در آینده زمینه فروش را هم فعال کند . که البته در صورت فعالیت مناسب از طریق وب سایت می توان کل فروش را حتی از طریق وب سایت انجام داد .

معرفی نمونه کارها با وب سایت شرکتی

یکی از مهمترین مشخصه های عمده شرکت ها ، نمونه کارهای شرکت اشت . بسته به نوع فعالیت شرکت این نمونه کارها متفاوت هستند . ممکن است این نمونه کار مربوط به طراحی داخلی باشد ، یا یک پروژه عمرانی و یا نصب و مونتاژ یک دستگاه در محلی خاص و…..

به راحتی شما می توانید برای بازدید کنندگان خود که از وب سایت شما دیدن می کنند و درباره زمینه فعالیت شما اطلاعات کسب می کنند ، هنر و تخصص شرکت خود را هم در کنار معرفی خود به نمایش بگذارید .

نمونه کارها در یک وب سایت شرکتی معرف هنر و تخصص آن شرکت بوده و همچنین یک جنبه تبلیغاتی هم خواهد داشت چرا که اگر هدف انتخاب یک شرکت کاربلد برای همکاری باشد نمونه کارهای شما معرف شما خواهند بود .

وب سایت شرکتی

 

سایر ویژگی های وب سایت های شرکتی

در طراحی سایت شرکتی مواردی که گفته شد جزو ویژگی های اصلی بودند . در کنار این ها می توان خدمات یا گزینه های دیگری را هم بنابه در خواست کارفرما داخل وب سایت شرکتی ارائه کرد .

برای مثال شرکت با چه نهادهایی تاکنون فعالیت داشته است . می توان لیستی از مجموعه همکاران که شرکت برای آن ها یا با همکاری آن ها پروژه هایی را به مرحله اجرا رسانده است را معرفی کرد .

همچنینی قسمت نظرات مشتریان هم در اکثر وب سایت های شرکتی امروزه دیده می شود . مشتریانی که تجربه موفقی با شرکت داشته اند می توانند در قسمتی از وب سایت تجربه همکاری خود با شرکت را در قالب یک بخش برای سایر بینندگان ارائه کنند که در جذب سایر مشتری ها تاثیر گذار خواهد بود .

معرفی خدمات و زمینه های فعالیت شرکت هم یک قسمت جدایی ناپذیر از وب سایت شرکتی است که عمده فعالیت هایی که یک شرکت در آن حوزه فعال است را برای کاربران نمایش میدهد و در مورد هرکدام توضیحاتی ارائه می کند.

و یا می توان در قسمتی از وب سایت شرکتی ، آمار کوچی از فعالیت های شرکت ارائه کرد . مثل تعداد پرسنل فعال ، پروژه های انجام شده ، پروژه های در دست احداث ، و… که می توانند به صورت اعداد یا نمودار های مختلف و به شکل های جذاب در اختیار بازدید کنندگان سایت قرار گیرند تا هرچه بیشتر و بهتر بتوان از این طریق خود را به بازدید کننده وب سایت نشان داد .

علاوه براین موارد هم می توان به پشنهاد کارفرما و یا خود شرکت طراح وب سایت قسمت های اضافی دیگری هم در وب سایت شرکتی قرار داد که بسته یه سلیقه کارفرما می توانند ارائه شوند . مواردی مثل ویدئو ها ، مقالات و….

وب سایت شرکتی یک راه مناسب برای دیده شدن و همچنین توسعه کسب وکار از طریق اینترنت می باشد . اگر قصد طراحی وب سایت شرکتی برای کسب و کار خود را دارید می توانید با شرکت فرابین پندار در ارتباط باشید تا با ما مشاوره کنید و گامی دیگر در هرچه بهتر دیده شدن خود بردارید .

برای مشاهده انواع وب سایت های شرکتی می توانید در بخش نمونه کار های سایت فرابین پندار قسمت نمونه کار های شرکتی را مشاهده کنید .


شرکت فرابین پندار، طراحی سایت در تبریز، طراحی سایت، سئو سایت، پشتیبانی سایت، طراحی اپلیکیشن

با ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت