اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

1399
مطالب مرتبط
پشتیبانی وب سایت

پشتیبانی وب سایت


پشتیبانی وب سایت

پشتیبانی وب سایت همواره از مواردی است که وب مستران و صاحبان وب سایت ها به دنبال آن هستند . پشتیبانی وب سایت بستگی به تقاضای کارفرما و صاحب وب سایت دارد . امروزه وب سایت ها بستگی به نوع کاربری آنها با سیستم ها مختلف راه اندازی می شوند . با توجه به اینکه سیستم وردپرس در حال حاضر محبوب ترین سیتم مدیریت محتوا می باشد اکثر وب سایت ها در حال انتقال روی این سیستم هستند .

جهت مشاوره پشتیبانی وب سایت های خود با ما تماس بگیرید : 09141090213

به همین دلیل علاوه بر پشتیبانی وب سایت ، پشتیبانی وب وردپرس هم از جمله تقاضا های وب مستران و صاحبان وب سایت ها هستند که بسیار مورد تقاضا هستند . شرکت های حرفه ای این موضوع را در نظر ندارند که سایت جه شکلی است و روی چه سیستمی پیاده شده است .

پشتیبانی سایت شامل چه مواردی است ؟

پشتیبانی وب سایت بسته به شرایط می تواند متفاوت باشد . مفهوم پشتیبانی وب سایت برای همگان یک معنی دارد . ممکن است وب مستر یا همان صاحب سایت قصد داشته باشد فقط وب سایت را از لحاظ بکاپ و پشتیبان گیری داده ای مدیریت نماید و این وظیفه را به پشتیبان وب سایت محول کند . یا کارفرمای دیگری برای مدیریت سایت از لحاظ محتوایی قرارداد پشتیبانی را عقد کند .

در حالت کلی پشتیبانی وب سایت می تواند شامل موارد زیر باشد که بسته به نوع نیاز شما می تواند قراداد آن بین شما و پشتیان عقد شود :

1..پشتیبانی نرم افزاری و فنی :

در این حالت صاحب سایت ، وب سایت خود را از لحاط نرم افزاری بیمه می کند . بدین شکل که وب سایت به هر دلیلی ممکن است متوقف شود و یا نصب هرگونه افزونه یا برنامه جانبی ممکن است به آن آسیب برند . این مشکلات ممکن است سهوی با عمدی باشد . در اینصورت پشتیبان سایت وظیفه دارد تا مشکلات فنی سایت را حل کند به شکلی که تمامی بخش های سایت در قسمت مدیریت بدون مشکل کار کنند و با سایت تعامل درست داشته باشند .

2..پشتبانی محتوایی :

در این حالت صاحب سایت ممکن است برای تولید محتواهای بخش های مختلف از پشتیبان کمک بگیرد . اما ممکن است خود این قرارداد چندین حالت داشته باشد .

ممکن است پشتیبان محتوای سایت را تنها تهیه کند و در اختیار کارفرما قرار دهد که نوعی تولید محتوا محسوب می شود . در حالت بعدی ممکن است پشتیان محتوا را تولید نموده و بدون اصول خاصی در سایت صرفا منتشر کند .

همین حالت در سایت های فروشگاهی هم وجود دارد و پشتیبان برای مثال محتوای سایت را که شامل تصاویر مختلف محصول و مطلب مربوط به آن است را آماده می کند و یا در اختیار وب مستر قرار داده و یا در سایت درج می کند .

حالت سوم پشتیبانی محتوایی زمانی است که پشتیبان قصد ارائه مشاوره در زمینه محتوا را دارد . بدین شکل که صاحب سایت محتوا را آماده می کند و قبل از انشار آن در سایت باید توسط پشتیان بازبینی شود و ایرادات آن رفع گردد . این حالتی است که پشتیبان اطلاعات لازم در رابطه با آن کسبو کار را ندارد و تمام محتوا توسط صاحب سایت باید تامین گردد ولی بهینه سازی مطلب را باید پشتیبان و مشاور انجام دهد .

حالت نهایی پشتیبانی همان سئو و بهینه سازی است که خود این حالت هم می تواند دارای چندین بخش باشد :

1..حالت اول تولید محتوا و بهینه سازی ، همان محتوا توسط پشتیان سایت است که وقتی کار به این مرحله رسید درواقع وب سایت ما دست یک سئو کار است .

2..حالت دوم می تواند تمامی کارها بجز تولید محتوا باشد . یعنی همان کارهای فنی مربوط به بهینه سازی سایت است که هم مربوط به برنامه نویس در داخل سایت است و هم فرآیند های مربوط به آنالیز سایت و بهبود خطاها و در نهایت کنترل همین وضعیت برای همیشه است .

3..حالت سوم هم زمانی است که تمام سایت در دست سئو کار است و او تمامی بخش های داخلی و خارجی را در دست دارد و تماما سایت را کنترل می کند .

سخن آخر

پشتیبانی سایت محدود به همین موارد نیست و همانگونه که گفته شد پشتیبانی سایت بسته به نیاز و سفارش صاحب سایت دارد . ممکن است پشتیبانی صرفا برای آپلود تصاوبر و فایل ها باشد و یا برای بهینه سازی تمامی سایت . شما عزیزان و کارفرمایان محترم جهت پشتیبانی وب سایت های خود می توانید به راحتی با ما تماس گرفته و پس از مشاوره با ما ، وب سایت خود را با خیال راحت به ما بسپارید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت