اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

1398
  • دسته ها
  • شرکت فرابین پندار
  • بدون دیدگاه
مطالب مرتبط
چگونه سئو خوبی داشته باشیم ؟

چگونه سئو خوبی داشته باشیم ؟


چگونه سئو خوبی داشته باشیم تا موفق بشیم ؟

در این مقاله قصد داریم تا دررابطه با چگونه سئو خوبی داشته باشیم صحبت کنیم !

همواره سئو در دو بخش سئو داخلی و سئو خارجی خلاصه می شود . اما همواره مهمترین بخش و در واقع ابتدای کار سئو داخلی میباشد .

سئو داخلی پایه و اساس تمامی کارهایی است که بعدا باید در جهت سئو سایت انجام شوند . سئو داخلی قبلا در مقالات منتشر شده در سایت به خوبی شرح داده شده و می توانید در این رابطه مقاله سئو داخلی سایت را مطالعه نمائید .

این سئو داخلی در مرحله اول خارج از محتوا می باشد و مربوط به پایه و اساس وب سایت می باشد .

همواره ما بر این اعتقاد هستیم که وب سایت هایی که خودمان می نویسیم و طراحی میکنیم همواره سئو بهتری دارند چراکه تمام بخش های سایت را مثل کف دست می شناسیم و هر تغییری را می توانیم به راحتی داخل سایت اجرا کنیم .

می توان گفت اگر توانایی کد نویسی را داریم بهترین راه تهیه یک قالب اصولی با کلیه نکات فنی سئو می باشد .در اینصورت می توانیم در صورت نیاز به هرگونه تغییرات در اینده به راحتی سئو داخلی سایت را ارتقا ببخشیم .

به همین منظور ما اکثرا استفاده از قالب های اماده و بسیار پیجیده را توصیه نمی کنیم مگر درصورتی که مجبور به این کار باشیم .

با سئو داخلی چگونه سئو خوبی داشته باشیم ؟

اگر سئو داخلی ما اوکی باشد درواقع ما 60 درصد مسیر را در جهت سئو طی کرده ایم . دقت کنید که گفتم اگر سئو داخلی ما خوب باشد و از ابزار های تحلیل و انالیز نمره لازم را کسب نمائیم .

زمانی که بیس و ساختار سایت درست است دیگر خیال ما از بخش راحت می شود و نیازی نیست همه روزه این موارد چک شوند بغیر از بررسی مواردی مثل حجم و اندازه تصاویر که همه روزه یا چندوقت یکبار روی سایت قرار می گیرند .

سئو داخلی را اگر 100% در نظر بگیریم ، بیش از 80 درصد این 100 نمره مربوط به کدنویسی بهینه قالب می باشد .

تگ های هدینگ ، مشخصه های alt در تصاویر ، فشرده سازی فابل های مورد استفاده در قالب ، کاهش درخواست های ارسالی به سمت سرور و .. همگی باید به تمام جزئیات به نحو احسنت یکبار برای همیشه انجام شوند .

همچنین استفاده صحیح و بجا از محل لینک ها داخل سایت ، محل قرار گیری برچسب ها و همچنین محل نمایش اخرین مطالب و .. همگی باید به شکل اصولی صورت گیرند و صرفا جهت زیبایی با موارد این چنینی طراحی قالب را انجام ندهیم و ضمن حفظ زیبایی ، کدنویسی سئو شده را هم در نظر بگیریم .

اگر تمامی مواردی که گفته شد رعایت شوند می توان گفت مرحله اول سئو را رد کرده ایم .

با سئو خارجی چگونه سئو خوبی داشته باشیم ؟

سئو خارجی همانطور که ممکن است بدانید دارای مراحل مختلفی است که از تولید محتوا و لینک سازی و رپرتاژ و … تشکیل شده است و بسته به نوع فعالیت و قدرت رقبای شما مشخص می شود .

سئو خارجی در حقیقت مقداری بیشتر از سئو داخلی به تخصص و تجربه نیار دارد .

علت این امر هم نبودن ثبات در الگوریتم های گوگل می باشد که این هم علت دارد .

گوگل همواره پارامتر های خود را به روز نگه میدارد تا وب مستران و سئو کارانی که واقعا از این الگوریتم ها مطلع هستند وب سایت های خود را بالاتر آورده و با کارهایی که در داخل و خارج سایت انجام می دهند بتوانند تا محتوای مناسب و کاربرپسند را به جستجو کنندکان ارائه کنند .

سئو خارجی همواره به شکل آموزشی تا حد مشخصی در دسترس هستند و می توان گفت 20درصد از کارهارهای سئو خارجی با تجربه به دست می آید که همین تجربه متمایز کننده سئو کاران و وب سایت های خوب از عالی است .

حالا اگر بخواهیم بگویم که چگونه سئو خوبی داشته باشیم ، می توان گفت در ابتدا و برای شروع حتما سئو داخلی را تامین و سپس سراغ سئو خارجی را بگیرید .

هرگز قبل از تضمین بهینه بودن سئو داخلی به سراع سئو خارجی و مخصوصا لینک سازی نروید چرا که لینک سازی همواره مرحله اخر در سئو خارجی می باشد که متاسفانه برخی به علت اطلاعات کم در ابتدا به سراغ لینک سازی می روند و به علت عدم اگاهی در زمینه ساخت لینک با شکست بسیار زود هنگام مواجه می شوند .

جهت مشاوره در زمینه انواع مطالب سئو ، و یا همکاری با ما می توانید با شرکت فرابین پندار تماس بگیرید و اگر مقالات ما برای شما مفید است نها را به اشتراک بگذارید .

باتشکر

فرابین پندار تبریز

 

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت