اقتصادی ترین طراحی برای سایت خود را از ما بخواهیدمشاهده دمو

فرابین پندار ، طراحی سایت ، سئو سایت

1399
  • دسته ها
  • شرکت فرابین پندار
  • بدون دیدگاه
مطالب مرتبط
کلمه کلیدی مترادف چیست ؟

کلمه کلیدی مترادف چیست ؟


کلمه کلیدی مترادف چیست ؟

کلمه کلیدی مترادف چیست و چگونه باید از ان استفاده کرد ؟ زمانی که ما مشغول نوشتن یک مقاله برای وب سایت خود هستیم مسلما بر روی یک کلمه کلیدی هدف تمرکز داریم و می خواهیم متناسب با ان یک مقاله سئو شده تهیه نمائیم .

ما از قبل موضوع مقاله و کلمه هدف را در نظر میگیریم و کم و بیش هم محتوایی متناسب با آن در نظر داریم .

قبلا در مقالاتی همچون تولید محتوای مناسب ، موارد کلی یک مقاله خوب و سئو شده را بررسی نموده ایم ، و اشاره کردیم که چگالی کلمه کلیدی باید چکونه رعایت شود و توزیع این کلمه گلیدی در داخل محتوا چگونه صورت گیرد .

اما ما در وهله اول باید مقاله را برای خواننده بنویسیم نه موتور جستجو ! هستند مقالات بسیاری که فقط جهت بالاتر آمدن در نتایج سرپ ، کلمه کلیدی را به شکل با ربط یا بی ربط داخل متن به قدری توزیع می کنند که خوانند از مطالعه مطلب هیچ چیز متوجه نشده و مطلب عملا برای او بلا استفاده خواهد بود .

پس ضمن رعات نکات فنی سئو باید خواننده مطلب و شخص هدف را در نظر گرفته و در قدم اول هدف ما انتقال اطلاعات باشد . چون اگر مطلب ردیف اول گوگل را هم به خود اختصاص داده باشید بازهم چون محتوایی به درد نخور است خوانندگان سریعا وب سایت را ترک نموده و باعث افزایش نرخ پرش سایت خواهند شد .

اما کلمه کلیدی مترادف چیست و چگونه در محتوا از آن استفاده کنیم ؟

بگذارید با یک مثال به شرح این مطلب بپردازیم ! فرض میکنیم ما قصد ارائه مقاله ای در رابطه با دستگاه برش چوب داریم . خب در قدم اول ما باید به خواننده خود تفهیم کنیم که دستگاه برش چوب اصلا چیست ! در چه مدل هایی تولید می شود، هر مدل برای چه کاری مناسب است ! مزایا و معایب هرکدام و تصاویر مربوطه به هریک را ارائه میکنیم تا خواننده به نوعی از تمام مطلبی که مربوط به دستگاه برش چوب می باشد سیراب شود.

در این متن ما هرچقدر کلمه هدف دستگاه برش چوب را به کار ببریم خواننده خسته تر می شود . پس باید از کلمه کلیدی مترادف استفاده کنیم ، برای مثال برای کلمه دستگاه برش چوب می توان از کلمه ای همچون دستگاه برشکاری چوب یا دستگاه بریدن چوب استفاده کنیم .

به همین تریتب شما اگر کلمه هدف طراحی سایت را در نظر دارید می توانید از کلمه کلیدی مترادف طراحی سایت شرکتی استفاده کنید ، و به همین ترتیب برای سایر کلمات کلیدی به همین ترتیب .

مترادف کلمه کلیدی چگونه به بهبود محتوا کمک می کند ؟

مهم ترین علت استفاده از کلمه کلیدی مترادف جذاب تر کردن مطلب برای خواننده و عدم تکرار بیش از حد کلمه هدف می باشد .

به این ترتیب می توان گفت که استفاده از کلمه کلیدی مترادف در تمامی مقالات مخصوصا در مقالات بسیار بلند امری ضروری می باشد و باید برای تولید محتواهای حرفه ای حتما در نظر گرفته شود .

باتشکر

فرابین پندار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرابین پندار تبریز

فرابین پندار تبریز | طراحی ، اجرا ، سئو و پشتیبانی وب سایت